İSTANBUL TAAEKWONDO POOMSE İL ŞAMPİYONASI 2022 SONUCLARI

0
448
   
     
  Müsabaka Tarih:  21-22-23-24 Nisan 2022
  Katılan Sporcu Sayısı :115  
  Katılan Kulüp Sayısı: 28  
     
İSTANBUL POOMSAE ŞAMPİYONASI –  21-22-23-24 Nisan 2022
     
SPORCU DERECE LİSTESİ
10_11 YAŞ BAYAN MİNİKLER POOMSAE
1 ALYA IRMAK NAS TEMİZ KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
2 BUSE ILGIN İNCE KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ
3 AYŞE RANA ZENGİN KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ
4 ELİF KARADUMAN KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
10_11 YAŞ ERKEK MİNİKLER POOMSAE
1 EMRE ÇETİN FERDİ
2 MUSA  MİRAÇ ŞEVLİ KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ
3 Mehmet Ukbe akyüz Bayrampaşa Spor Kulübü
4 KUZEY ALTAY SAVAŞ SPOR KULÜBÜ.DER.
10_11 YAŞ ERKEK MİNİKLER TAKIM POOMSAE
1 MUSTAFA SELAM – YUNUS BAYHAN – YUSUF MUHAMMED BARAN GELİŞİM KOMPLEKSİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
10_11 YAŞ BAYAN MİNİKLER TAKIM POOMSAE
1 AYŞE RANA ZENGİN – ALYA IRMAK NAS TEMİZ – ELİF KARADUMAN KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 SENİHA GÖKÇEN GÖNEN – RAVZA KAPLAN – TUANA RÜYA KIRDEMİR GELİŞİM KOMPLEKSİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
10_11 YAŞ MİNİKLER PAİR POOMSAE
1 BUSE ILGIN İNCE – MUSA MİRAÇ ŞEVİL KAĞITHANE VARDAR SK
2 MEHMET UKBE AKYÜZ- AYŞE YILMAZ BAYRAMPAŞA SK
3 KUZEY ALTAY – ŞEVAL ECE KANATLI SAVAŞ SPOR KULÜBÜ
4 TUANA RÜYA KIRDEMİR – MUSTAFA SELAM GELİŞİM KOMPLEKSİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
12_14 ERKEK/BAYAN YILDIZLAR PAIR POOMSAE
1 SUDENUR KARAMAN-MEHMET BERKE YILDIZ KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
2 DENİZ EDİZ – EMİNEGÜL ÇAPKIN ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
3 NİSA NUR SİTİLBAY – ARDA KARAOĞLU BAHÇELİEVLER FATİH SPOR KULÜBÜ
4 ALİ DAVUTOĞLU – MELİSA KARAKAŞ  KAĞITHANE VARDAR SK
12_14 YAŞ BAYAN YILDIZLAR POOMSAE
1 MEYRA MENDİ iSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.
2 NİSA NUR ŞİTİLBAY BAHÇELİEVLER FATİH SPOR KULÜBÜ
3 SUDENUR KARAMAN İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ
4 EMİNEGÜL ÇAPKIN ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
12_14 YAŞ BAYAN YILDIZLAR TAKIM POOMSAE
1 AHSEN ECRİN BAŞ – MELİSA KARAKAŞ – BUĞLEM KARADUMAN KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 ECRİN ÖZTÜRK – MELEK NUR SEFİL – BERRU NURSEL KARLI BAYRAMPASA SPOR KULUBU 
  ŞEVVAL YANDIR – FATMA ZEHRA KAYA – ŞENGÜL ZEYNEP HÜÇÜKDELİCE KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 NERMİN KARABAY – SUDE GÜNEY – İREM SU ARI GELİŞİM TAEKWONDO SK
12_14 YAŞ ERKEK YILDIZLAR POOMSAE
1 FATİH SÖZKESEN KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
2 MEHMET KEREM PEKEL KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
3 ARDA KARAOĞLU BAHÇELİEVLER FATİH SPOR KULÜBÜ
4 DENİZ EDİZ ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
12_14 YAŞ ERKEK YILDIZLAR TAKIM POOMSAE
1 MEHMET BERKE YILDIZ – FATİH SÖZKESEN – MEHMET KEREM PEKEL KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
2 MİRAN ELBAN – ALİ DAVUTOĞLU – ÖMER EYMEN KAĞITHANE VARDAR SK
15_17 ERKEK/BAYAN GENÇLER PAIR POOMSAE
1 MUHAMMET EMİN MAVİ – SILA TAŞDAN KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
2 MELİS TEMİZ – MERT KURTHASAN KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
3 RÜMEYSA DEMİR -FURKAN ÖZKAN KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 BERRA ÇAKIR – HASAN BUĞRA ŞEN İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR k
15_17 YAŞ BAYAN GENÇLER POOMSAE
1 EYLÜL SEZGİN KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
2 HAYRUNNİSA AYGÜN İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.
3 RABİA NUR BALMUK ALBAYRAKLAR SPOR KULÜBÜ
4 ŞEVVAL GÖKHAN İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR k
15_17 YAŞ BAYAN GENÇLER TAKIM POOMSAE
1 EYLÜL SEZGİN  – SILA TAŞDAN – MELİS TEMİZ KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
2 HAYRUNNİSA AYGÜN -BERRA ÇAKIR- ŞEVVAL GÖKHAN İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR k
3 RÜMEYSA DEMİR – RABİYA NUR BALMUK – SEVDA NUR TÜYSÜZ KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 MÜZEYYEN BALÇIK -ESLİM NİDA AKYASAN -EZGİ DOMBAYCI KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
15_17 YAŞ ERKEK GENÇLER TAKIM POOMSAE
1 MERT KURTHASAN -ERHAN DUNDAR -BURAK KILIÇ KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
2 FURKAN IŞIKGÖZ – ENES AYBERK TÜRKSOY – HASAN BUĞRA ŞEN İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR k
3 BURAK ARSLAN- EFEKAN SEL-MEHMET ERKAM DEMİRTAŞ ESENYURTTAEKWONDO  SPOR KULÜBÜ
15_17 YAŞ ERKEK GENÇLER POOMSAE
1 FURKAN IŞIKGÖZ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR k
2 FURKAN ÖZKAN KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ
3 ENES AYBERK TÜRKSOY İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR k
4 ERDİ DAVUTOĞLU KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ
31  YAŞ ÜSTÜ  ERKEK TAKIM
1 YAŞAR AYDINOĞLU –
METİN AY – İSMAİL KONANÇ
BEYKOZ SK
2 MEHMET EROĞLU –
AHMET ENES DEMİRCİ – OĞUZHAN AKKAYA
KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 Veysel KAYA –
Barbaros YAZICI – Ömer İSLAM
Sancaktepe
Birleşim GSK
18_30 YAŞ BAYAN POOMSAE
1 KÜBRA DAĞLI İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR k
2 CANSU GÜCÜYENER İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR k
3 AYŞE DEMİRCİ ALBAYRAKLAR SPOR KULÜBÜ
4 BEYZA KOÇOĞLU KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ
18_30 YAŞ ERKEK POOMSAE
1 YUSUF EMRE AKBIYIK İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR k
2 ÖMER FARUK ÖZTÜRK ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
3  AYKUT TAŞGIN İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR k
4 KEREM AKKOÇ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR k
30 YAŞ ÜSTÜ BAYAN TAKIM POOMSAE
1 SULTAN CAN –
AYLA MERDİN –
DENİZ BEKTAŞ
İSTANBUL YAVUZ SK
2 EBRU KIRGIZ- HÜLYA KIRKLAROĞLU – SEYHAN MEMECAN KARAGÜMRÜK
18- 30 YAŞ  ERKEK TAKIM POOMSAE
1 FURKAN BAYRAK – AYKUT TASGIN – YUSUF EMRE AKBIYIK IBB SK
2 ALPEREN TONGAL – HAMZA ONUR KORMAZ – SEYFETTIN AYDIN KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 OMER FARUK OZTURK – HAYRI PEKOZLUER – SEZER KURU GELISIM SK
30 YAŞ ALTI ERKEK/BAYAN PAIR POOMSAE
1 KÜBRA DAĞLI –
FURKAN BAYRAK
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR k
2 CANSU GÜCÜYENER –
KEREM AKKOC
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR k
3 SUMEYYE MENEKSE-
HAMZA ONUR KORKMAZ
KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 ÖZLEM ÇİFTÇİ –
SEYFETTIN AYDIN
İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ
30 YAŞ ÜSTÜ BAYAN TAKIM POOMSAE
1 MELİSA MELTEM İPEK
BEYZA KOCOĞLU -DENİZ YILDIRIM 
KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 züleyha tuğba bakır – sümeyye – iremnur karagülle KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 SUDENUR ŞEN-AYŞE DEMİRCİ
AYŞE BEYZA ŞAHİNN
ALBAYRAK S.K.
4 Rabia Gencer –
yasemin rahat – Şevval Çakır
Cansey sk
31_40 YAŞ BAYAN POOMSAE
1 AYŞEGÜL BALMUK ALBAYRAKLAR SK
2 GÖZDENUR GÖKAY ERTEREK AYDOĞAN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
3 ayla merdin istanbul yavuz sk
     
     
31_40 YAŞ ERKEK POOMSAE
1 SADIK DURMUŞ YAVUZHAN SK
2 MEHMET EROĞLU KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 Ahmet Enes Demirci Zeytinburnu ihtisas SK DR
     
18-30- YAŞ   PAİR POOMSAE
1 KÜBRA DAĞLI –
FURKAN BAYRAK
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR k
2 CANSU GÜCÜYENER –
KEREM AKKOC
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR k
3 SUMEYYE MENEKSE-
HAMZA ONUR KORKMAZ
KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 ÖZLEM ÇİFTÇİ –
SEYFETTIN AYDIN
İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ
31- YAŞ ÜSTÜ PAİR POOMSAE
1 AYŞEGÜL BALMUK –
DURSUN ALİ BALMUK
ALBAYRAKLAR sK
2 ARZU CAYIR –
YAVUZ KAHRIMAN –
KAHRAMAN SK
3 SULTAN CAN –
OGUZHAN AKKAYA
BİRLEŞİM SK
4 GÖZDENUR GÖKAY –
DURSUN CALIŞKAN
AYDOĞAN SK
41_50 YAŞ BAYAN POOMSAE
1 ARZU ÇAYIR BAYRAMPAŞA SPOR KULÜBÜ
2 Seyhan memecan  Cansey spor kulübü 
3 DENİZ BEKTAŞ İSTANBUL YAVUZ SK
41_50 YAŞ ERKEK POOMSAE
1 İsmail KONANÇ Ferdi
2 YAŞAR AYDINOĞLU  BEYKOZ SPOR KULÜBÜ 
3 DURSUN ÇALIŞKAN İSTANBUL BAĞCILAR OLIMPIK SPOR KULÜBÜ
4 Barbaros YAZICI Sancaktepe Birleşim GSK
51_60 YAŞ ERKEK POOMSAE
1 DURSUNALİ BALMUK ALBAYRAKLAR SPOR KULÜBÜ
2 YAVUZ KAHRIMAN KAHRAMAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
3 VEYSEL KAYA SULTENBEYLİ ZİRVE GSK
51-60 FERDİ YAŞ BAYAN POOMSAE
1 GÜLİN  SELÇUK STİLDO SPOR SALONU
2 HÜLYA KIRKLAROĞLU KARAGÜMRÜK SK
61_65 YAŞ ERKEK POOMSAE
1 ŞENOL ÇUDİN FERDİ
2 MEHMET AŞCİ KAHRAMAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
66 YAŞ ÜSTÜ ERKEK POOMSAE
1 Mustafa Ayık Albayraklar spor kulübü
2 METİN AY ZEYTİNBURNU SPOR MERKEZİ KULÜBÜ
3 ASHİM   AİŞAEV ZEYTİNBURNU SPOR MERKEZİ KULÜBÜ