İSTANBUL POOMSE İL ŞAMPİYONASI

0
1172

Müsabaka  Hakem  Toplantısı : 08:00
Müsabaka   Antrenör  Toplantısı : 08:30
Müsabakanın  Başlama  Saati  : 09:00 
Müsabaka Yener: Bahçeköy Orman Fakültesi   Kapalı Spor Salonu
Müsabaka Tarih: 21-22-23-24 Nisan 2022

Müsabaka Kayıt     Online kayıt işlemi  isttit.com Sayfasında 20 Nisan 2022 tarihi saat 23.59’a kadar  yapılacaktır.

NOT     : SİSTEMDE   KAYITLI     OLMAYAN  SPORCULAR  KAYIT    TARİHİ   VE    SAATİ   BİTTİKTEN SONRA KESİNLİKLE İLAVE EDİLMEYECEKTİR.

SİKLETLER

 MÜSABAKA  PROGRAMI                  :

 

 F-Yarışma Poomseleri ve yaş Grupları(Çizelge)

 

 BÖLÜMLER

 

ZORUNLU POOMSE 

MİNİKLER KATEGORİSİ
10-11 Yaş Grubu
(2011-2012)
1. Gıp/Pum

Taegeuk 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Jang, Koryo

 

YILDIZLAR KATEGORİSİ
12-14 Yaş Grubu
(2008-2010)
1. Gıp/Pum

Taegeuk 4, 5 , 6,7, 8,  Jang, Koryo, Keumgang,

 

GENÇLER KATEGORİSİ
( 15 – 17 Yaş arası )
(2005-2007)
Pum/Dan

Taegeuk 4, 5, 6, 7,8 Jang, Koryo,Keumgang, Taebaek

1.BÜYÜKLER KATEGORİSİ
(18-30 Yaş arası)
(1992-2004)
1.Dan ve üzeri

Taegeuk 6, 7, 8 Jang,Koryo,

Keumgang, Taeback,Pyongwon, Shipjin

 

2.BÜYÜKLER KATEGORİSİ
(31-40 Yaş arası)
(1982-1991)
1.Dan ve üzeri

3.BÜYÜKLER KATEGORİSİ
(41-50 Yaş arası)
(1972-1981)
1.Dan ve üzeri

Taegeuk 8 Jang, Koryo,Keumgang, Taeback,Pyongwon, Shipjin, Jitae, Chonkwon

 

4.BÜYÜKLER KATEGORİSİ
     (51 – 60 Yaş arası)
     (1962 – 1971)
     1.Dan ve üzeri

Koryo, Keumgang,Taebaek, Pyongwon, Shipjin, Jitae, Chonkwon, Hansu

5.BÜYÜKLER KATEGORİSİ
     (61 – 65 Yaş arası)
     (1957 – 1961)
     1.Dan ve üzeri

6.BÜYÜKLER KATEGORİSİ
     (66 Yaş ve üzeri)
     1956 ve daha aşağı doğumlular
     1.Dan ve üzeri

İKİLİ (PAİR) MİNİKLER
(10 – 11 yaş arası)
(2011-2012)

Taegeuk 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Jang, Koryo

 

İKİLİ (PAİR) YILDIZLAR
(12 – 14 yaş arası)
(2009-2010)

Taegeuk4, 5, 6, 7, 8 Jang,Koryo, Keumgang

İKİLİ (PAİR) GENÇLER
(15 – 17yaş arası)
(2005-2007)

Taegeuk4, 5, 6, 7, 8 Jang,Koryo, KeumgangTaeback

İKİLİ (PAİR) 30 YAŞ ALTI
(18 – 30 yaş arası)
(1992-2004)

Taegeuk 6, 7, 8 Jang,Koryo,

Keumgang, Taeback,Pyongwon, Shipjin

 

İKİLİ (PAİR) 30 YAŞ ÜSTÜ
(31 yaş ve üzeri)
1991 ve daha aşağı doğumlular

Taegeuk 8 Jang, Koryo,Keumgang, Taeback,Pyongwon, Shipjin, Jitae, Chonkwon

 

TAKIM MİNİKLER
(10 – 11 yaş arası)
(2011-2012)

Taegeuk 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Jang, Koryo

 

TAKIM YILDIZLAR
(12 – 14 yaş arası)
(2008-2010)

Taegeuk4, 5, 6, 7, 8 Jang,Koryo, Keumgang

TAKIM GENÇLER
(15 – 17 yaş arası)
     (2005-2007)

Taegeuk4, 5, 6, 7, 8 Jang,Koryo, KeumgangTaeback

TAKIM30 YAŞ ALTI
(18 – 30 yaş arası)
(1992-2004)

Taegeuk 6, 7, 8 Jang,Koryo,

Keumgang, Taeback,Pyongwon, Shipjin

TAKIM30 YAŞ ÜSTÜ
(31  yaş ve üzeri)
1991 ve daha aşağı doğumlular

Taegeuk 8 Jang, Koryo,Keumgang, Taeback,Pyongwon, Shipjin, Jitae, Chonkwon

 

 

 

 TEKNİK TALİMAT                   :

1  – Minik erkek, Minik bayanlar En az  kırmızı siyah (1.Gıp)  daha yukarı Yıldızlar , Gençler , Büyükler katogorisi Erkekler ve Bayanlar (1 pum) ve  daha yukarı kuşak derecesine sahip  sporcular müsabakaya girebileceklerdir. 

2  – Ferdi sporcular  Kuşağını belirten Türkiye Taekwondo Federasyonu Kırmızı Kimlik Kartı, Kartı yoksa Federasyon sitesinden alınan interaktif  çıktısını Kayıtta  ibraz  edecekleridir. (Ayrıca Katılacakları dalı yazarak feridunayd58@gmail.com a mail atacaklardır) 20 Nisan 2022 tarihi saat 23.59’a kadar  yapılacaktır.

3  – Sporcular  nüfus cüzdanı ve 2022 vizeli Lisansla geleceklerdir.

4- Dobok larda ve antrenörlerin eşofmanlarında Ay-Yıldız amblemi ve Türkiye yazısı olmayacaktır.

5- Bu müsabaka, 2022 yılı Taekwondo Federasyonu talimatlarına göre yapılacaktır.

6-  Müsabakalarda  2022 yılı vizesi olmayan antrenörler sporcuların arkasına çıkamazlar.

7  -Hakemlerimiz, Gri Pantolon, Beyaz gömlek,  Beyaz Spor Ayakkabısı giyerek görev yerlerinde olacaklardır. Kıyafet şekil şartı zorunludur!

ÖDÜL : 1. , 2. , 3. , 3. dereceye giren sporculara madalya verilecektir.

 

GÖREVLİ HAKEMLER:

 

 

 ABDULLAH ERTEN

 

 KADİR KILDACI

 

 REŞAT ALTUN

 

 ADEM ÖZKARAKAŞOĞLU

 

 KADİR ÖZTEKİN

 

 SADİ ATAGÜN

 

 AHMET ENES DEMİRCİ

 

 KEMAL KAHRAMAN

 

 SELİN KILIÇ

 

 BATUHAN AKKAYA

 

 LETİFE EFE

 

 SEVDA AYSU

 

 CAN AKDENİZ

 

 MEHTAP ODABAŞ

 

 SEYHAN MEMECAN

 

 CELALEDDİN DELİKTAŞ

 

 MELİS SENANUR AĞKUŞ

 

 ŞENOL TURNA

 

NAFİA KILIÇ

 

 MERYEM SERFİRAZ BİLİCİ

 

 ŞERMİN ÇİL

 

 ELİF KÜBRA GÜNGÖR

 

 MURAT MENEVŞE

 

 ŞÜKRÜ TURAN DENİZÖZ

 

 ERKAN BEHRAM

 

 MUSTAFA AĞCA

 

 TEYFİK ÇELİK

 

 ESİN ŞENGÜN

 

 MUSTAFA ATMACA

 

 TUĞÇE ÖZEN

 

 FERUDUN AYDOĞAN

 

 MUSTAFA ÇOBAN

 

 UĞUR VARDAR

 

 GONCA BEKTAŞ

 

 MUSTAFA KEMAL GÖÇGÜN

 

 ÜMRAN DİKMENLİ

 

 GÜLLÜ KILIÇ

 

 MUSTAFA KEREM ÖZTÜRK

 

 VEYSEL ÖKSÜZOĞLU

 

 HACI BAYRAM DOĞAN

 

 NAİL IŞIK

 

 VOLKAN YILDIRIM

 

 HAKAN GÖREGEN

 

 SERAP EMRE

 

 YAPRAK AVCI

 

 HAKAN YILDIRIM

 

 NİHAL KONUK

 

 YASEMİN CEYLAN

 

 HAYRİ PEKÖZLÜER

 

 NİHAT ŞENTÜRK

 

 YASİN DURAN

 

 HİKMET GÜZELKOKAR

 

 NURAY BEŞENK

 

 YASİN EKİNCİ

 

 HÜSEYİN AĞCA

 

 OĞUZHAN AKKAYA

 

 YASİN FAZLAOĞLU

 

 HÜSEYİN ÇELİK

 

 ÖZLEM ŞEHİR

 

 YETER KESKİN

 

 İNCİ ENA ELMAS

 

 RAMAZAN RÜSTEM YAYLA

 

 ZEYNEL TÜRKERİ

 

SAVAŞ BOĞA

 

ESMA GÜL AKYASAN

 

MUHAMMET ALİ AKSOY

 

SEYHAN MEMECAN