ANALİG TAEKWONDO YILDIZLAR AVRUPA YAKASI ve ANADOLU YAKASI İL SEÇMELERİ SONUÇLARI 2022

0
495
  ANALİG TAEKWONDO YILDIZLAR İL SEÇMELERİ 2022
  ANADOLU YAKASI SONUÇLARI
     
  BAYAN SPORCU SAYISI 126
  ERKEK SPORCU SAYISI 129
  KATILAN SPORCU SAYISI 255
  KATILAN KULÜP SAYIS 27
     
BAYANLAR  
  29. Bayan  
1 EBRUSU DOĞAN MALTEPE ORHAN YENMİŞ GENÇLİK SPOR KÜLÜBÜ
     
  33. Bayan  
1 NİSA CEREN KESKİN SANCAKTEPE BELEDİYE GSK
2 ASUDE NEZİRE KARLI KAYNARCA GENÇLİK SK
     
  37. Bayan  
1 TUANA KOLUKISAOĞLU  GENÇLİK GÜCÜ SK
2 ESRA AKA ÇETİNOĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
3 ARİFE İSPİROĞLU FERDİ
4 DURU EREN MALTEPE ORHAN YENMİŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
     
  41. Bayan  
1 RABİA HATUN ÜNALMIŞ İBB ÇAKMAK
2 ESLEM YILMAZ SANCAKTEPE BELEDİYE GSK
3 NEHİR TANYER ÖYKÜM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 DİMAZE CANDAR İBB ÇAKMAK
     
  44. Bayan  
1 GÖKSU IRMAK ŞANLI ÇETİNOĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
2 NİSA NUR GÜLCAN ÜSKÜDAR BELEDİYESİ
3 ELİF NAZ SOYER BEYKOZ ELMALI SPOR KULÜBÜ 
4 İREM AŞLAK İST. YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS  SPOR KLB
     
  47. Bayan  
1 ECRİN ÜZÜMCÜ SANCAKTEPE BELEDİYE GSK
2 BERRA NUR YENMİŞ MALTEPE ORHAN YENMİŞ G.S.K
3 TUANNA ASEL  KIRAN KAYNARCA GENÇLİK SK
4 ŞİRA BERRE NALCI  DEMİRCAN SPOR KULÜBÜ 
     
  51. Bayan  
1 SÜMEYYE ALKAN GENÇLİK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ
2 HÜMEYRA KIYI YAVUZ SULTAN SPOR KULÜBÜ
3 HİLAL ILGIN ÜREDİ RK SPOR KULÜBÜ 
4 AZRA MAVUŞ İST. YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KLB
     
  55 Bayan  
1 FATIMA CEREN YILMAZ SANCAKTEPE BİRLEŞİM GSK
2 ZEYNEP YÜSRA GÜÇLÜ KAYNARCA GENÇLİK SK
3 ELİF TEKİN TUZLA BLD SK
4 İCLAL MERİÇ ÖYKÜM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
     
  59. Bayan  
1 LARA NİL PEKTAŞ  KAYNARCA GENÇLİK SK
2 ECE NİSAN AKYOL SANCAKTEPE BELEDİYE GENÇLİK SPOR KLB.
3 KÜBRA SÜMEYYE ÇALIŞKAN SANCAKTEPE BELEDİYE GSK
4 İREM SUBAŞI  İST. YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KLB
     
  +59 Bayan  
1 ELİF ERSOY İST. YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KLB
2 TUANA DİLA GEMİCİ SANCAKTEPE BİRLEŞİM GSK
3 SOFİYA GELEN GENÇLİK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ
4 NEHİR LALEK KAYNARCA GENÇLİK SK
     
ERKEKLER  
  33. Erkek  
1 SÜLEYMAN MİLHO SANCAKTEPE BELEDİYE GSK
2 MERTCAN SARI GENÇLİK GÜCÜ SK
3 ALPEREN MERT USTA ÇETİNOĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
4 MUHAMMET BAYAR SANCAKTEPE BELEDİYE GSK
     
  37. Erkek  
1 EMİR TAHA IŞIK ZİRVE SK
2 MURATHAN DENİZ TUZLA BLD SK
3 ERHAN İLTAŞ SANCAKTEPE BELEDİYE GSK
4 MEHMET SADİ FINDIK TULA BELEDİYESİ
     
  41. Erkek  
1 YUNUS EMRE DEMİREL SANCAKTEPE BELEDİYE GSK
2 YAVUZ SELİM TEMEL İBB ÇAKMAK
3 ENSAR BUĞA TUZLA BLD SK
4 ÇAĞAN YİĞİT TÜRK SANCAKTEPE BELEDİYE GSK
     
  45. Erkek  
1 ENSAR ÇAKIR GENÇLİK GÜCÜ SK
2 EREN KASIM PATLAR YANKI SK
3 MUHAMMET ONUR DEMİRBAŞ ÇETİNOĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
4 MUHAMMET NURİ GENÇ ÇETİNOĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞI
  MİKAİL EMRE TARAKÇI ÜMRANİYE KAHRAMAN SPOR KULÜBÜ
     
  49. Erkek  
1 ÖMER FARUK YILDIZ ÇETİNOĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
2 SALİH ÇİLEK HAKAN DÖVÜŞ SPOR KULÜBÜ
3 ÖMER FARUK KURU TUZLA BLD SK
4 TAHA ANIL DURSUN SANCAKTEPE BELEDİYE GSK
     
  53. Erkek  
1 YUSUF AKAY HAKYOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 
2 EREN CEM SÜNGÜN TUZLA BLD SK
3 YUSUF EFE ÇİFT kaynarca gençlik sk
4 MUSTAFA EGE DOĞAN İST. YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS  SPOR KLB
     
  57. Erkek  
1 MUSTAFA KILIÇ GENÇLİK GÜCÜ
2 ORHAN DEMİRHAN MALTEPE ORHAN YENMİŞ GEÇLİK SPOR KÜLÜBÜ
3 BAHTİYAR OKÇU TUZLA BLD SK
4 EFEKAN ÖZKAN ÇETİNOĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
     
  61.  Erkek  
1 NİHAT TALİP KARCI İST. YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KLB
2 EFECAN SEÇKİN HAKYOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
3 ARDA DANIŞ TUZLA BLD SK
4 KIVANÇ KIRMAZEL ÇETİNOĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
     
  65. Erkek  
1 EYÜP ENSAR ERYILMAZ FERDİ
2 ALİ EGE MERT TUZLA BLD SK
3 ÖMER FARUK DÖNMEZ TUZLA BLD SK
4 HASAN BULUT UZUNÇAVDAR SPOR KULÜBÜ
     
  +65 Erkek  
1 KAAN KILIÇ TUZLA BLD SK
2 ATA İSMAYILOV İST. YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KLB
3 AHMET TAŞKIN HAKYOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 
4 ATEŞ ÇAĞDAŞ ÇALIŞKAN ÇETİNOĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
   
   
  ANALİG TAEKWONDO YILDIZLAR İL SEÇMELERİ 2022
  AVRUPA YAKASI SONUÇLARI
     
  BAYAN SPORCU SAYISI 172
  ERKEK SPORCU SAYISI 130
  KATILAN SPORCU SAYISI 302
  KATILAN KULÜP SAYIS 56
     
BAYANLAR  
  29. Bayan  
1 ZEYNEP ZİLAN ÜLGÜT BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ SK
2 ZEYNEP GÜMÜŞ  MİRZA POALT SPOR KULÜBÜ
3 ELÇİN ÇELİK ÇAĞRI KIZIL TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
4 ZEYNEP YILDIRIM KARAGÜMRÜK SPOR KULÜBÜ
     
  33. Bayan  
1 AZRA NAZ KAMIŞ SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
2 RÜMEYSA GÜZEL SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
3 EBRU SEVİLAY ABUT KÜÇÜKÇEKMEÇE YILDIZLAR GSK.
4 ELİF NAZ KESKİN BAHÇELİEVLER GENÇLİK TAEKWONDO
     
  37. Bayan  
1 IRMAK GENİŞ GAZİOSMANPAŞA ERDOĞAN TAEKWONDO SK
2 BERRANUR GÜMÜŞTEKİN  KARAGÜMRÜK SPOR KULÜBÜ
3 ERVANUR AYDIN BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ SK
4 MEHLİKA GAMZE TOMBUL UÇAN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
     
  41. Bayan  
1 YAĞMUR AŞCI HALİÇ SU SPOR KULÜBÜ
2 KARDEREN TEKDEMİR SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİ VE SPOR KULÜBÜ
3 GİZEM KOLCU GAZİOSMANPAŞA ERDOĞAN TAEKWONDO SK
4 ELİF NİSA AYDEMİR NEDİM KUŞCU SPOR KULÜBÜ
     
  44. Bayan  
1 ELİF NUR BÜTÜNLÜK GAZİOSMANPAŞA ERDOĞAN TAEKWONDO SK
2 RONYA DILŞA ÇELİK GAZİOSMANPAŞA ERDOĞAN TAEKWONDO SK
3 ŞEVVAL GÜÇLÜ BAŞAKŞEHİR ÜNLÜ SPOR KULÜBÜ
4 ASİ ASYA TAŞ UÇAN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
     
  47. Bayan  
1 ŞEYMANUR DEMİRAY GÜNGÖREN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
2 BERRAK KESKİN GAZİOSMANPAŞA ERDOĞAN TAEKWONDO SK
3 NEHİR DEYİP GAZİOSMANPAŞA ERDOĞAN TAEKWONDO SK
4 ZEYNEP NAZLI ALBAYRAK BAHÇELİEVLER GENÇLİK TAEKWONDO
     
  51. Bayan  
1 DİLA AZRA FAİKOĞLU ÖZDEMİR TAEKWONDO İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ
2 NEHİR ŞAHİN FERDİ
3 HAYRUNNİSA ÇELİK GAZİOSMANPAŞA ERDOĞAN TAEKWONDO SK
4 EMİNEGÜL ÇAPKIN ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
     
  55 Bayan  
1 MELİS ÖKSÜZ ATLAS OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
2 ÖZLEM KARATAŞ TUZLA BELEDİYE SK
3 ZEYNEP USLU ESENLER YAVUZ SELİM SPOR  DERNEĞİ
4 MELİSA AKTAŞ YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
     
  59. Bayan  
1 KÜBRANUR ŞAHİN BAĞCILAR BELEDİYESİ
2 ALMİNA ECRİN ÖZTEN AYNA SPOR KULÜBÜ
3 AZRA AZİZOĞLU FERDİ
4 AZRA MEMİŞ SİLİVRİ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
     
  +59 Bayan  
1 Ecrin ORHAN GAZİOSMANPAŞA ERDOĞAN TAEKWONDO SK
2 SUDENAZ TİRAKİ YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
3 HİCRAN UYSAL YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
4 TÜLİN UĞURCUKLU SULTANGAZ HEDEF TAEWONDO SPOR KULÜBÜ
     
ERKEKLER  
  33. Erkek  
1 OSMAN NURİ ESAS ERSAN  SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
2 YİĞİT EFE ERDOĞAN GAZİOSMANPAŞA ERDOĞAN TAEKWONDO SK
3 ALPEREN SAMET KUTSAL GAZİOSMANPAŞA ERDOĞAN TAEKWONDO SK
4 MUHAMMED ALİ YILMAZ SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
     
  37. Erkek  
1 MUHAMMET EMİR KARAGÖZ KAĞITHANE BELEDİYESİ SPOR KULÜB
2 MUHAMMED TAHA YILDIZ  GAZİOSMANPAŞA ERDOĞAN TAEKWONDO SK
3 ÖMER EFE AYDIN İBRAHİM ÖZTÜFEK SPOR KULÜBÜ
4 EYÜP EMİN AKTAŞ ALİ KOÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
     
  41. Erkek  
1 MUHAMMET ENES ÖZTÜRK RUMELİKAVAĞI SPOR KULÜBÜ
2 ERAY KARAGÖZ SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
3 OĞUZ DOĞAN ÇAĞRI KIZIL TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
4 KUZEY GÜR ÇAĞRI KIZIL TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
     
  45. Erkek  
1 İBRAHİM HAMZA HAMZAOĞLU SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
2 DENİZ EDİZ ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
3 YUSUF ŞAHİN YILMAZ ÖZDEMİR TAEKWONDO İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ
4 ERAY DOĞAN ÇAĞRI KIZIL TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
     
     
  49. Erkek  
1 NURETTİN KÜSKÜ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
2 SEMİH ARDA TUNA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
3 SAMT KARADUMAN GOP AVRASYA SPOR KULÜBÜ
4 EMRE ÇETİN ESENKER EROK SPOR KULÜBÜ
     
  53. Erkek  
     
1 ŞABAN EFE AK SİLİVRİ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
2 MEHMET AKİF UÇAR BAHÇELİEVLER GENÇLİK TAEKWONDO
3 ZAFER YİĞİT TİRYAKİ YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
4 İBRAHİM ARAS ARAS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
     
  57. Erkek  
1 ARDA ADA VAHYETTİN YILDIRIM SPOR KULÜBÜ
2 HASAN KAYA ALTUN ÇEVİK
3 UMUT GÖKHAN GÜLEN BAŞAKŞEHİR SPOR KLÜBÜ
4 ENES SOYLU EYMEN TAWEKWONDO SPOR KULÜBÜ
     
  61.  Erkek  
1 YUSUF EFE AKYOL  NEDİMKUŞCI SPOR KULÜBÜ
2 AZİZCAN TAŞKIN KAĞITHANE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
3 ERTUĞRUL BARAN GAZİOSMANPAŞA ERDOĞAN TAEKWONDO SK
4 HAMZA ÇİMŞİR ECE SPOR KULÜBÜ
     
  65. Erkek  
1 YALÇIN DURSUN GÜDEN OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 
2 BURAK HAMZA BAŞAR KILIÇ TAEKWONDO SK
3 ÖMER FARUK SAYGILAR İSTANBUL KOLEJ SPOR KULÜBÜ
3 UTKU DORU AVCI TUNA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
     
  +65 Erkek  
1 ABDULLAH YASİN CATAK KARAGÜMRÜK SK
2 ALİ KEMAL KARADAĞLI  BAĞCILAR ALT YAPI ÖNCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
3 MUHAMMET EMİR ACAR GAZİOSMANPAŞA ERDOĞAN TAEKWONDO SK
4 ÖMER FARUK SARI ÖZDEMİR TAEKWONDO İHTİSAS KULÜBÜ