İSTANBUL MEB OKUL SPOR FAALİYETLERİ TAEKWONDO GENÇLER İL MÜSABAKA DERECELERİ

0
677
     
İSTANBUL MEB OKUL SPOR FAALİYETLERİ TAEKWONDO GENÇLER İL MÜSABAKASI
14–15-16-17-18 ŞUBAT 2022
Yahya Kemal Spor Tesisleri Müsabaka
     
  BAYAN SPORCU  406
  ERKEK SPORCU 370
  TOPLAM SPORCU 776
     
  BAYANLAR  
  Sporcu Adı Soyadı Sporcunun Okulu
     
  42. Bayan  
1 BEYZA NUR YILMAZER SULTANGAZİ ANADOLU
2 HAYRUNİSA ŞİRKET KARTAL MEHMET AKİF ERSOY A.İMAM HATİP L.
3 EMİNE ÖZTEKİN TOKİ ATAKENT SPOR LİSESİ
4 Suçeyna karataş  Kadri yörük oğlu kız anadolu imam hatip lisesi
     
  44. Bayan  
1 FATMANUR ÖNER Özel Hamidiye Uğurlu fen bilimleri uğurlu AL.
2 SILA TAŞ NURİ CINGILLIOĞLU MTAL.
3 BÜŞRA BAŞAR GÜMÜŞYAKA AL.
4 MERYEM ÇAKAR SANCAKTEPE NURETTİN TOPÇU ANADOLU LİSESİ
     
  46. Bayan  
1 Canan gündüz  Hamidiye Uğurlu Fen Bilimleri Lisesi 
2 Tuana Tandoğan  tuna anadolu lisesi
3 İrem aydın Özel avcılar simya Anadolu lisesi 
4 Sare Zeynep Samasti Aliya izzetbegoviç kız anadolu imamhatip lisesi 
     
  49. Bayan  
1 Şeyma köseoğlu özel hamidiye fen bilimleri uğurlu anadolu lisesi
2 EZGİ ŞENEL EYÜPSULTAN AL.
3 SİMİN ZEYNEP TAŞ ÜSKÜDAR TİCARET MESLEK LİSESİ
4 DURU ASLIM MUSTAFA KEMAL ANADOLU LİSESİ
     
  52.Bayan  
1 Zeynep Ceren Çolpan TOKİ HAYME ANA M.T.A.L
2 sıla özdemir Mustafa Kemal Anadolu Lisesi
3 SEMANUR ŞAHİN Erdem Bayazıt Anadolu Lisesi
4 BERRU ÖKSÜZ ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ
     
  55 Bayan  
1 BEGÜM ZEYNEP TAŞKIN ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
2 MERVE NUR ALTUĞ TOKİ ATAKENT SPOR LİSESİ
3 CEYDA BAYRAMOĞLU Ö.İSTANBUL AKADEMİKSİSTEM OKULLARIAL.
4 Buket naz kocayiğit  Küçükköy mesleki teknik Anadolu lisesi 
     
  59. Bayan  
1 ERVA IRMAK İNÖNÜ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU
2 Yaren Keleş FATİN RÜŞTÜ ZORLU ANADOLU LİSESİ
3 GİZEM YİĞİT HANDAN HAYRETTİN YELKİKANAT MTAL.
4 AZRA MEMİŞ TOKİ CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ
     
  63. Bayan  
1 Nisa İmamoğlu NAİM SÜLEYMANOĞLU SPOR LİSESİ
2 ELİF TUNCER TÜRK KIZILAY KARTAL AL.
3 BAŞAK GÖÇ NAİM SÜLEYMANOĞLU SPOR LİSESİ
4 NİSANUR ÇAKMAK SÜLEYMAN DEMİREL AL.
     
  68. Bayan  
1 Büşranur GÜRSES Ahmet Rasim Anadolu Lisesi
2 Tuğba GÜRSES Özden Cengiz Anadolu Lisesi
3 MELİKE AKKUŞ BAĞCILAR MTAL
4 KAYRA GÜVEN YEŞİLKÖY 50. YIL ANADOLU LİSESİ
     
  +68 Bayan  
1 zehra begüm kavukcuoğlu özel hamidiye fen bilimleri uğurlu anadolu lisesi
2 Yağmur ebru erbaş  Yeşilköy 50. Yıl Anadolu lisesi 
3 BUSE EBRAR TURAN PENDİK ALPARSLAN ANADOLU LİSESİ
4 ZEHRANUR BİNGÖL Nuri Pakdil Anadolu lisesi 
     
  ERKEKLER  
  45. Erkek  
1 BURAK MARAŞLI  BARBAROS ANADOLU LİSESİ 
2 Özgür Şenol Hezarfen mesleki ve teknik anadolu lisesi 
3 MUHAMMED İSLAM Beykoz Anadolu iman hatip lisesi
4 YÜCEL DUMAN Madenler mesleki ve anadolu lisesİ
     
  48. Erkek  
1 Berat güneş  Toki kayaşehir Anadolu lisesi
2 ERDEM PİŞKİN HACI RAHİME ULUSOY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
3 Muhammet enver pirbudak Naim Süleymanoğlu spor lisesi
4 ARDA MUZAÇ Ö.VOLT ATAKENT MTAL.
     
  51. Erkek  
1 Muhammet Bera Ateş Ekrem Cevahir Anadolu İmamhatip lisesi
2 Ali agah kunt Atilla Uras Anadolu Lisesi
3 Yusuf Bilgin Bahattin Yıldız Anadolu Lisesi
4 Beraat Ünver Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Mesleki ve Teknik AL.
     
  55. Erkek  
1 YUŞA AKİF KABACA HALKALI BORSA İSTANBUL ÇOK PROGRAMLI AL.
2 MURAT BERK KAYA BURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ
3 EMİRHAN ÖZTEN BAŞAKŞEHİR ÇOK PROGRAMLI AL.
4 İSMAİL ALTIPARMAK ŞEHİT OKAN ALTIPARMAK ANADOLU LİSESİ
     
  59 Erkek  
1 MERDAN ÇALIK Nuri pakdil anadolu lisesi 
2 SERDAR İLHAN RIFAT CANAYAKIN ANADOLU IMAMHATIP LISESI
3 ZAFER ERDEM DELEN ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
4 ARDA ÇELİK ROTARY ANADOLU LİSESİ
     
  63. Erkek  
1 ERHAN ARABACI KURTKÖY ANADOLU LİSESİ
2 HÜSEYİN GÜZEL FUAT SULTAN GAZİ EZGİN AL.
3 AHMET FARUK KANTARCI DİLEK SABANCI TİCERİ MESLEK LİSESİ
4 ERDEM VATAN SEVER ZÜHTÜ KURTULMUŞ AL.
     
  68. Erkek  
1 ÖMER ÇAYIR BAYRAMPAŞA OKYANUS KOLEJİ 
2 MECİT ERTUĞRUL ŞAHİN BAĞCILAR AL.
3 MELİHŞAH ERDOĞAN Bayrampaşa Koleji
4 ÖMER EREN ÖZER BAHÇEŞEHİR ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
     
  73. Erkek  
1 AHMET NASUH İMAMOĞLU Büyükçekmece Şehit Kemal Ekşi Anadolu İmam hatip L.
2 ŞAHİN ZEKİ SULAR İHSAN MERMERCİ AL.
3 FURKAN GÖRGÜLÜ SULTANBEYLİ SABİHA GÖKÇEN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU L.
4 ERTUĞRUL ÇELİK SEMİHA ŞAKİR AL.
     
  78.  Erkek  
1 FARUK GÜLEŞÇİ Koca Yusuf Anadolu imam-hatip spor proje okulu
2 MUHAMMED EMRE EREN Ö.VOLT ATAKENT MTAL.
3 Hasan Mert taşkın  Özel eksen Koleji 
4 ERALP MELİH UFUK BAKIRKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
     
  +78 Erkek  
1 Berdan Ali Fırat Selehattin Eyyubi Mesleki ve Tekniki Anadolu Lisesi
2 Oğuzhan canlı  Kemal Hasoğlu Anadolu lisesi 
3 ALİ ERDEM YEŞİLYURT MUSTAFA KEMAL AL.
4 RESUL ARDA ATEŞ TOKİ ATAKENT SPOR LİSESİ