İSTANBUL 30 AĞUSTOS BÜYÜKLER TAEKWONDO ŞAMPİYONASI DERECELER

0
228
  İSTANBUL 30 AĞUSTOS BÜYÜKLER TAEKWONDO ŞAMPİYONASI
  MÜSABAKA TARİHİ 26-27-28-29 Ağustos 2021
  MÜSABAKA YERİ Mustafa Yener Kapalı Spor Salonu
  KATILAN ERKEK SPORCU  120
  KATILAN BAYAN SPORCU 102
  TOPLAM SPORCU 222
  KATILAN KULÜP SAYISI 54
     
54 KİLO ERKEK BÜYÜKLER
1 ALATTİN KÜSKÜ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 
2 YUSUF ASLAN  SULTANBEYLİ ZİRVE GENÇLİK VE SPOR KLB.DR 
3 BERAT KOÇ  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
4 UMUT CEMAL ORUÇ FERDİ
58 KİLO ERKEK BÜYÜKLER
1 HALİL İBRAHİM CAPAR İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 
2 BİLAL KÜSKÜ  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 
3 FURKAN MURAT ÖZKAN  SULTANBEYLİ ZİRVE GENÇLİK VE SPOR KLB.DR 
4 MAHSUM KÜSKÜ  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 
63 KİLO ERKEK BÜYÜKLER
1 RAMAZAN İSHAK TÜRKSAYAR İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 
2 HASAN HÜSEYİN UÇAR  AYTAN SPOR KULÜBÜ 
3 FAİK EFE DİLEK  SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇ. VE SP. KLB. 
4 EREN CAN DEMİR  YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
68 KİLO ERKEK BÜYÜKLER
1 MERT K.AVCI  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
2 ÖMER EREN ÖZER  ÖYKÜM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 
3 BURKAY GÜVEN TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
4 MUHAMMED SALİH ÇELİKTEN  SİLİVRİ EREL SPOR KULÜBÜ 
74 KİLO ERKEK BÜYÜKLER
1 AHMET MERT ÖZALP  İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 
2 MUHAMMER BAKİ DAMAR  YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
3 SEZGİN TOSUN  ÜMRANİYE KAHRAMAN SPOR KULÜBÜ 
4 KEMAL YILMAZ  KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
80 KİLO ERKEK BÜYÜKLER
1 FERKAN DENİZMAN TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
2 METİN ENGİN TEKE  ALTUNÇEVİK SPOR KULÜBÜ 
3 MUSTAFA YILMAZ  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
4 EMRE GÜL  ÇAĞLAYAN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
87 KİLO ERKEK BÜYÜKLER
1 BERK DÜZ İSTANBUL YENİĞİÜN SPOR KULÜBÜ
2 BERKAY CANER ÖZDEMİR  AHMET SARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 
3 TURHAN KADİR KARADENİZ  AYTAN SPOR KULÜBÜ 
4 BATUHAN AKYÜZ  CANKILIÇ SPOR KULÜBÜ 
+87 KİLO ERKEK BÜYÜKLER
1 BEHLÜL KARDEŞ ÜMRANİYE KAHRAMAN SPOR KULÜBÜ 
2 GÖKMEN EMEKTAR  ŞAMPİYON GENÇLER SPOR KULÜBÜ 
3 MAHMUT CİHAT ÇEVİK  ALTUNÇEVİK SPOR KULÜBÜ 
4 MUSTAFA KILIÇ AYDOĞAN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
46 KİLO BAYAN BÜYÜKLER
1 CANAN GÜNDÜZ  ÇAĞRI KIZIL SPOR KULÜBÜ 
2 HAFİZE ARSLANTAŞ  GOP KUVVET TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
3 İNCİ TARAKÇI  SANCAKTEPE BELEDİYE GENÇLİK SPOR KLB.DR 
4 SÜNDÜZ ŞANLI  HAKAN DÖVÜŞ SPOR KULÜBÜ 
49 KİLO BAYAN BÜYÜKLER
1 KADER ABAY  ADRES İSTANBUL SPOR KULÜBÜ 
2 CEYDA AYDIN  SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇ. VE SP. KLB. 
3 BEYZAGÜL ÇORUM  KAĞITHANE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 
4 SÜMEYRA ERASLAN  AYTAN SPOR KULÜBÜ 
53 KİLO BAYAN BÜYÜKLER
1 ELİF TUNCER  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
2 SEMA NUR ŞAHİN  AYTAN SPOR KULÜBÜ 
2 BEYZA BİNGÖL KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
4 HATİCE CEREN KARAMAN  AYDOĞAN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
57 KİLO BAYAN BÜYÜKLER
1 ELİF İREM GERÇEK  SULTANBEYLİ ZİRVE GENÇLİK VE SPOR KLB.DR 
2 TUĞÇE KADER ESEN  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
3 EMİNE ERCAN ALİKOÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
4 ŞEYMA OKULEVİ  CANKILIÇ SPOR KULÜBÜ 
62 KİLO BAYAN BÜYÜKLER
1 AZRA BAŞAK ASLAN  CANKILIÇ SPOR KULÜBÜ 
2 GÜL ALTUNORDU  AYTAN SPOR KULÜBÜ 
3 BERRA NİL HASANOGLU  SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇ. VE SP. KLB. 
4 BETÜL EŞKİLER  AYDOĞAN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
67 KİLO BAYAN BÜYÜKLER
1 İLAYDA ŞEN  AYTAN SPOR KULÜBÜ 
2 ZEYNEP KAYA  SANCAKTEPE BELEDİYE GENÇLİK SPOR KLB.DR 
3 MELİKE AKUŞ  ŞAMPİYON GENÇLER SPOR KULÜBÜ 
4 AYDANUR MAZI  PENDİK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 
73 KİLO BAYAN BÜYÜKLER
1 ECE NUR AKKOYUNLU  ÇAĞRI KIZIL SPOR KULÜBÜ 
2 BÜŞRANUR DEMİRTAŞ  İST.YENİGÜN TAEKWON-DO İHTİSAS SP.KLB.DR 
3 ESMA KILIÇ AYDOĞAN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
4 ZEYNEB GÜL  İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 
73 + KİLO BAYAN BÜYÜKLER
1 HÜMEYRA KAR TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
2 SARE KARALİ  AYDOGAN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
3 AYŞE PINAR DEMİR  ÜMRANİYE KAHRAMAN SPOR KULÜBÜ 
4 AYŞENUR BOZKURT  SANCAKTEPE BELEDİYE GENÇLİK SPOR KLB.DR