Önemli Duyuru – 6. WT Başkanlık Kupası

0
295

Söz konusu Faaliyete 18-21 Şubat 2020 tarihleri arasında İsveç’te yapılan 5.WT Başkanlık Kupasında derece yaparak kota alan sporcular; 10-17 Mart 2021 tarihleri arasında İstanbul’da yapılan 8. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvasında Gençler ve Büyükler kategorisinde ilk 4’e giren Türk Sporcular ile Poomsae kategorisinde ilk 1’e giren Türk Sporcular; 07-14 Temmuz 2021 tarihleri arasında Ankara’da yapılan Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası seçme yapılmayan sikletlerde ilk 8’e giren sporcular; 26-27 Temmuz 2021 tarihlerinde Ankara’da yapılan Yıldızlar Milli Takım Seçme Müsabakalarında seçme yapılan sikletlerde ilk 8’e giren sporcular; 28 Temmuz-03 Ağustos 2021 tarihleri arasında Ankara’da yapılan Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonasında sıkletlerinde 1. olan sporcular; 03-05 Ağustos 2021 tarihleri arasında Ankara’da yapılan Avrupa Ümitler Taekwondo Şampiyonası Milli Takım Seçme Müsabakalarında ilk 8’e giren sporcular 6. WT Başkanlık Kupası Taekwondo Milli Takımı adına katılacak olup; isim listesi aşağıya çıkartılmıştır.

Yukarıdaki faaliyetlerden herhangi ikisine de iştirak eden sporcular listeye sadece bir kez yazılmıştır.

Söz konusu faaliyete Milli Takım adına katılacak sporcuların tüm masrafları Federasyonumuzca karşılanacak olup; sporcuların faaliyete katılmak istedikleri kategori ve sıkletleri 27 Ağustos 2021 tarih Cuma günü mesai bitimine kadar vasifakdeniz@taekwondo.org.tr adresine e-posta olarak göndermeleri gerekmektedir.

TOHM Taekwondo Sporcuları ile ilgili duyuru ise ileri bir tarihte yapılacaktır.

Duyurulur.

15-23 EYLÜL 2021 TARİHLERİ ARASINDA İSTANBUL’DA YAPILACAK 6. WT BAŞKANLIK KUPASINA TAEKWONDO MİLLİ TAKIM ADINA KATILACAK SPORCULARIN İSİM LİSTESİ

18-21 Şubat 2020 tarihleri arasında İsveç’te yapılan 5. WT Başkanlık Kupasında Derece Yaparak Kota Alan Sporcular

S.No – Kategorisi – Adı Soyadı – Derecesi


1 – 63 kg Genç Bayanlar – Huriye Nur ERGİN – 2.
2 – 51 kg Genç Erkekler – Zeynel Fırat TANRIVERDİ – 2.
3 – 59 kg Genç Erkekler – Mahmut KÜSKÜ – 1.
4 – 63 kg Genç Erkekler – Muhammet Hanefi KÖKSAL – 3.
5 – 78 kg Genç Erkekler – Oğuz TOKGÖZ – 3.
6 – +78 kg Genç Erkekler – Mehmet Efe ÖZDEMİR – 3.

10-17 Mart 2021 tarihleri arasında İstanbul’da yapılan 8. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvasında Gençler Kategorisinde İlk 4’te Yer Alan Türk Sporcular

S.No – Kategorisi – Adı Soyadı – Derecesi


1 – 45 kg Genç Erkekler – Yasin AÇIKGÖZ – 1.
2 – 45 kg Genç Erkekler – Yuşa Arif KABACA – 3.
3 – 45 kg Genç Erkekler – Hamza Osman AYDOĞAN – 3.
4 – 48 kg Genç Erkekler – Furkan AYDIN – 1.
5 – 48 kg Genç Erkekler – Abdurrahman ÇAKMAKÇI – 3.
6 – 48 kg Genç Erkekler – Yağız AKKÖSE – 3.
7 – 51 kg Genç Erkekler – Abdullah DÖNMEZ – 1.
8 – 51 kg Genç Erkekler – Yunus Emre ATTAR – 2.
9 – 51 kg Genç Erkekler – Merdan ÇALIK – 3.
10 – 55 kg Genç Erkekler – Semih ÖZER – 1.
11 – 55 kg Genç Erkekler – Semih PATAN – 3.
12 – 59 kg Genç Erkekler – Ömer Faruk DAYIOĞLU – 1.
13 – 59 kg Genç Erkekler – Berkay ERER – 2.
14 – 59 kg Genç Erkekler – Kerim Emre KURUM – 3.
15 – 63 kg Genç Erkekler – Hakan KAYA – 3.
16 – 68 kg Genç Erkekler – Alperen AYAZ – 3.
17 – 68 kg Genç Erkekler – Ömer ÇAYIR – 3.
18 – 73 kg Genç Erkekler – Ege Kerem ERÇETİN – 2.
19 – 73 kg Genç Erkekler – Efe Haktan UZUN – 3.
20 – 73 kg Genç Erkekler – Münir Furkan DOĞRU – 3.
21 – 78 kg Genç Erkekler – Buğra Murat ŞAFAK – 1.
22 – 78 kg Genç Erkekler – Tuğra Ali ÇAKICI – 2.
23 – 78 kg Genç Erkekler – İbrahim TUNCA – 3.
24 – 78 kg Genç Erkekler – Metin Engin TEKE – 3.
25 – +78 kg Genç Erkekler – Ali Osman ÜSTÜN – 1.
26 – +78 kg Genç Erkekler – Abdullah HARMANCI – 2.
27 – +78 kg Genç Erkekler – Ömer Osman MERCİMEK – 3.
28 – 42 kg Genç Bayanlar – Canan GÜNDÜZ – 1.
29 – 42 kg Genç Bayanlar – Fatmanur ÖNER – 2.
30 – 42 kg Genç Bayanlar – Beyza ALTUNLU – 3.
31 – 42 kg Genç Bayanlar – Zehra GÜRBÜZ – 3.
32 – 44 kg Genç Bayanlar – Elif Sude AKGÜL – 1.
33 – 44 kg Genç Bayanlar – Zeynep Duru KAYA – 2.
34 – 44 kg Genç Bayanlar – Ayşe AŞICI – 3.
35 – 44 kg Genç Bayanlar – Tuvanna Nazlı KESGİN – 3.
36 – 46 kg Genç Bayanlar – Selen GÜNDÜZ – 1.
37 – 46 kg Genç Bayanlar – Şeyma KÖSEOĞLU – 2.
38 – 46 kg Genç Bayanlar – Mahbube Mehlika TOZLU – 3.
39 – 46 kg Genç Bayanlar – Şuheda YANGIN – 3.
40 – 49 kg Genç Bayanlar – Aleyna ŞENYURT – 1.
41 – 49 kg Genç Bayanlar – Meryem Elif İYİN – 2.
42 – 49 kg Genç Bayanlar – Öykü ÖZBEY – 3.
43 – 52 kg Genç Bayanlar – Özge ÖZBEY – 1.
44 – 52 kg Genç Bayanlar – Zeynep Nur SARIÇİÇEK – 2.
45 – 52 kg Genç Bayanlar – Esra YÜCE – 3.
46 – 55 kg Genç Bayanlar – Amine Nur KARAER – 2.
47 – 55 kg Genç Bayanlar – Zeynep Sude ÖZATA – 3.
48 – 59 kg Genç Bayanlar – Azra YÜCE – 2.
49 – 59 kg Genç Bayanlar – Şefika ÇAKAL – 3.
50 – 63 kg Genç Bayanlar – Işıl ZAFER – 1.
51 – 63 kg Genç Bayanlar – Selenay GÜÇLÜEFE – 2.
52 – 63 kg Genç Bayanlar – Ezheran Nur SAÇAR – 3.
53 – 63 kg Genç Bayanlar – Şevval ÇAKAL – 3.
54 – 68 kg Genç Bayanlar – İrem AKDOĞAN – 2.
55 – 68 kg Genç Bayanlar – Azra Tuba TORUN – 3.
56 – 68 kg Genç Bayanlar – Arzu KARSAVA – 3.
57 – +68 kg Genç Bayanlar – Sude Yaren UZUNÇAVDAR – 1.
58 – +68 kg Genç Bayanlar – Zehra Begüm KAVUKÇUOĞLU – 2.
59 – +68 kg Genç Bayanlar – Emriye YETEK – 3.
60 – +68 kg Genç Bayanlar – Sıla Nur ALİUSTAOĞLU – 3.

10-17 Mart 2021 tarihleri arasında İstanbul’da yapılan 8. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvasında Büyükler Kategorisinde İlk 4’te Yer Alan Türk Sporcular

S.No – Kategorisi – Adı Soyadı – Derecesi


1 – 54 kg Büyük Erkekler – Server BALABAN – 2.
2 – 54 kg Büyük Erkekler – Sercan Celil YAŞAR – 3.
3 – 63 kg Büyük Erkekler – Hakan REÇBER – 2.
4 – 74 kg Büyük Erkekler – Ferhat Muhammet SAROĞLU – 3.
5 – 80 kg Büyük Erkekler – Hasan Can LAZOĞLU – 3.
6 – 87 kg Büyük Erkekler – Yunus SARI – 3.
7 – 46 kg Büyük Bayanlar – Filiz ÖGEL – 3.
8 – 73 kg Büyük Bayanlar – Nafia KUŞ – 1.
9 – 73 kg Büyük Bayanlar – Şeyma Nur SÖĞÜT – 3.

10-17 Mart 2021 tarihleri arasında İstanbul’da yapılan  8. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvasında Poomsae Kategorisinde İlk 1’te Yer Alan Türk Sporcular

S.No – Kategorisi – Adı Soyadı – Derecesi


1 – 17 Yaş Altı Freestyle Pair – Hayriye ERİŞİK – 1.
2 – 17 Yaş Altı Freestyle Pair – Seyfettin Emre BULUT – 1.
3 – 17 Yaş Üzeri Freestyle Pair – Biriçim Azra AKÇAEL – 1.
4 – 17 Yaş Üzeri Freestyle Pair – Mehmet Muhammet GENÇTOPRAK – 1.
5 – 12 Yaş Üzeri Freestyle Takım – Sefa YILDIRIM – 1.
6 – 12 Yaş Üzeri Freestyle Takım – Nazlı Nur İŞLER – 1.
7 – 12 Yaş Üzeri Freestyle Takım – Aymet AYDIN – 1.
8 – Yıldız Erkekler – Mehmet Berke YILDIZ – 1.
9 – 40 Yaş Altı Büyük Erkekler – Uğur TUZLU – 1.
10 – 50 Yaş Altı Büyük Erkekler – Namık KONANÇ – 1.
11 – 60 Yaş Altı Büyük Erkekler – Mustafa YILMAZ – 1.
12 – 65 Yaş Altı Büyük Erkekler – Mustafa HELVACIOĞLU – 1.
13 – Yıldız Bayanlar – Elif Ecrin KOÇ – 1.
14 – Genç Bayanlar – Eylül SEZGİN – 1.
15 – 30 Yaş Altı Büyük Bayanlar – Büşra Deniz YILMAZ – 1.
16 – 40 Yaş Altı Büyük Bayanlar – Fatma TÖREHAN – 1.
17 – Yıldızlar Pair – Samet Arda YERLİKAYA – 1.
18 – Yıldızlar Pair – Nisa Nur ŞİTİLBAY – 1.
19 – Gençler Pair – Melissa Ece ŞANVER – 1.
20 – Gençler Pair – Haydar KIYAK – 1.
21 – 30 Yaş Altı Pair – Safa Hasan ÇOLAKOĞLU – 1.
22 – 30 Yaş Altı Pair – Elif GÜLER – 1.
23 – Yıldızlar Takım – Muhammet Emin MAVİ – 1.
24 – Yıldızlar Takım – Erhan DÜNDAR – 1.
25 – Gençler Takım – Ali Efe BULUT – 1.
26 – Gençler Takım – Abdullah ÇELİK – 1.
27 – Gençler Takım – Ebubekir HAPHAP – 1.
28 – 30 Yaş Altı Takım – Muhammed Enes KAYA – 1.
29 – 30 Yaş Altı Takım – Ahmet AYDIN – 1.
30 – 30 Yaş Üzeri Takım – Kadir EKEN – 1.
31 – 30 Yaş Üzeri Takım – Murat KANDEMİR – 1.
32 – 30 Yaş Üzeri Takım – İsmail KUL – 1.
33 – Yıldız Bayanlar Takım – Nisa DOĞRU – 1.
34 – Yıldız Bayanlar Takım – Zeynep ÖZDİL – 1.
35 – Yıldız Bayanlar Takım – Aysu Ela KARGI – 1.
36 – Genç Bayanlar Takım – Esma YILDIZ – 1.
37 – Genç Bayanlar Takım – Beyzanur ÇIĞRIKÇI – 1.
38 – 30 Yaş Altı Bayanlar Takım  – Buse YAVUZ – 1.
39 – 30 Yaş Altı Bayanlar Takım  – Elif Sıla KOTAN – 1.

Avrupa Yıldızlar Taekwondo Şampiyonası Milli Takım Seçme Müsabakaları 26-27 Temmuz 2021-Ankara Seçme Yapılan Sıkletlerde İlk 8’e Girenler      

S.No – Kategorisi – Adı Soyadı – Derecesi


1 – 33 kg Yıldız Erkekler – Ahmet ÇAPACI – 1.
2 – 33 kg Yıldız Erkekler – Muhammed İSLAM – 2.
3 – 33 kg Yıldız Erkekler – Mücahit YENER – 3.
4 – 33 kg Yıldız Erkekler – Yiğit MERT – 4.
5 – 33 kg Yıldız Erkekler – Eyüpcan ÇİMEN – 5.
6 – 33 kg Yıldız Erkekler – Yağız Efe YETGÜN – 6.
7 – 33 kg Yıldız Erkekler – Hüseyin ŞAHİN – 7.
8 – 41 kg Yıldız Erkekler – Hasan ARSLAN – 1.
9 – 41 kg Yıldız Erkekler – Kaan YELALDI – 2.
10 – 41 kg Yıldız Erkekler – Ahmad Ezzat BİDANOK – 3.
11 – 41 kg Yıldız Erkekler – Arda MUZAÇ – 4.
12 – 41 kg Yıldız Erkekler – Ersin ŞENYÜREK – 5.
13 – 41 kg Yıldız Erkekler – Nuri ŞERBETÇİ – 6.
14 – 41 kg Yıldız Erkekler – Ahmet Arda ÇANKAYA – 7.
15 – 41 kg Yıldız Erkekler – Ege ULUSAL – 8.
16 – 61 kg Yıldız Erkekler – Mehmet Emin PIRTICI – 1.
17 – 61 kg Yıldız Erkekler – Ahmet Arif GÜL – 2.
18 – 61 kg Yıldız Erkekler – Emirhan BORDANACI – 3.
19 – 61 kg Yıldız Erkekler – Samet COŞKUN – 4.
20 – 61 kg Yıldız Erkekler – Fatih Emre TOSUN – 5.
21 – 61 kg Yıldız Erkekler – Metehan ÇİYAN – 6.
22 – 61 kg Yıldız Erkekler – Göktürk TURAN – 7.
23 – +65 kg Yıldız Erkekler – Alim Efe BALCI – 1.
24 – +65 kg Yıldız Erkekler – Ahmet Kasım KARAUZUN – 2.
25 – +65 kg Yıldız Erkekler – Ahmet EVKAYA – 3.
26 – +65 kg Yıldız Erkekler – Mücahit ATEŞ – 4.
27 – +65 kg Yıldız Erkekler – Berkecan KIR – 5.
28 – +65 kg Yıldız Erkekler – Muhammed Emre EREN – 6.
29 – +65 kg Yıldız Erkekler – Efe Kemal TANRISEVEN – 7.
30 – +65 kg Yıldız Erkekler – Melih ŞENTÜRK – 8.
31 – 33 kg Yıldız Bayanlar – Ayşe ORHAN – 1.
32 – 33 kg Yıldız Bayanlar – Aleyna Nur İLİ – 2.
33 – 33 kg Yıldız Bayanlar – Eylül KARADAŞ – 3.
34 – 33 kg Yıldız Bayanlar – Beyzanur İNAL – 4.
35 – 33 kg Yıldız Bayanlar – Sude SAĞLAM – 5.
36 – 33 kg Yıldız Bayanlar – Saliha YAMAN – 6.
37 – 33 kg Yıldız Bayanlar – Esma ÇELİK – 7.
38 – 41 kg Yıldız Bayanlar – Melissa YILDIZ – 1.
39 – 41 kg Yıldız Bayanlar – Zeynep Hasret YILMAZ – 2.
40 – 41 kg Yıldız Bayanlar – Aleyna Zülfi DURMUŞ – 3.
41 – 41 kg Yıldız Bayanlar – Zeynep TÜRKYILMAZ – 4.
42 – 41 kg Yıldız Bayanlar – Rüveyda Nur EVİN – 5.
43 – 41 kg Yıldız Bayanlar – Naz KİRAZ – 6.
44 – 41 kg Yıldız Bayanlar – Nimet SAKAR – 7.
45 – 47 kg Yıldız Bayanlar – İkra Nur TAŞOLUK – 1.
46 – 47 kg Yıldız Bayanlar – Meryem GİTTİ – 2.
47 – 47 kg Yıldız Bayanlar – Ezgi ŞENER – 3.
48 – 47 kg Yıldız Bayanlar – Derya DEMİR – 4.
49 – 47 kg Yıldız Bayanlar – Ezgisu SOFU – 5.
50 – 47 kg Yıldız Bayanlar – Tuana BEŞLİ – 6.
51 – 47 kg Yıldız Bayanlar – Durdu AKYÜZ – 7.
52 – 47 kg Yıldız Bayanlar – Gülbahar DUMANCI – 8.
53 – 51 kg Yıldız Bayanlar – Beyzanur PEHLİVAN – 1.
54 – 51 kg Yıldız Bayanlar – Hilal BAŞ – 2.
55 – 51 kg Yıldız Bayanlar – Rabia GÜNEY – 3.
56 – 51 kg Yıldız Bayanlar – Sude ÖZAY – 4.
57 – 51 kg Yıldız Bayanlar – Fatma Belinay TÜRKOĞLU – 5.
58 – 51 kg Yıldız Bayanlar – İlknur BALTA – 6.
59 – 51 kg Yıldız Bayanlar – Dilara Senem ŞENBEL – 7.
60 – 51 kg Yıldız Bayanlar – Beyza BIÇAKÇI – 8.
61 – +59 kg Yıldız Bayanlar – Gül EFE – 1.
62 – +59 kg Yıldız Bayanlar – Suğra ASAN – 2.
63 – +59 kg Yıldız Bayanlar – Dilara ŞİRİN – 3.
64 – +59 kg Yıldız Bayanlar – Fadime YILDIRIM – 4.
65 – +59 kg Yıldız Bayanlar – Merve ANKARALIOĞLU – 5.
66 – +59 kg Yıldız Bayanlar – Fahriye Asel AKOVA – 6.
67 – +59 kg Yıldız Bayanlar – Esma Tuana SEYHAN – 7.
68 – +59 kg Yıldız Bayanlar – Nisa AĞIRBAŞ – 8.

07-14 Temmuz 2021 tarihleri arasında Ankara’da yapılan Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası Seçme Yapılmayan Sıkletlerde İlk 8’e Giren Sporcular    

S.No – Kategorisi – Adı Soyadı – Derecesi


1 – 37 kg Yıldız Erkekler – Berke ERBULUT – 1.
2 – 37 kg Yıldız Erkekler – Selimhan AKSOY – 2.
3 – 37 kg Yıldız Erkekler – Onur Kaan SARIBUDAK – 3.
4 – 37 kg Yıldız Erkekler – Akın PİŞGİN – 4.
5 – 37 kg Yıldız Erkekler – Muhammet Efe BAYKARA – 5.
6 – 37 kg Yıldız Erkekler – Olcan KİRAZ – 6.
7 – 37 kg Yıldız Erkekler – Uğur Han YILMAZ – 7.
8 – 37 kg Yıldız Erkekler – Yiğit ARAL – 8.
9 – 45 kg Yıldız Erkekler – Yusuf BADEM  – 1.
10 – 45 kg Yıldız Erkekler – Hüseyin ARSLAN – 2.
11 – 45 kg Yıldız Erkekler – Mahmut Emin ÇİÇEK – 3.
12 – 45 kg Yıldız Erkekler – Emirhan KÖSE – 4.
13 – 45 kg Yıldız Erkekler – Hamza TOMU – 5.
14 – 45 kg Yıldız Erkekler – Metehan İNCESU – 6.
15 – 45 kg Yıldız Erkekler – İmdat GÜNEL – 7.
16 – 45 kg Yıldız Erkekler – Selahaddin Eyyüb ÇİÇEK – 8.
17 – 49 kg Yıldız Erkekler – Ali Sami PELİT – 1.
18 – 49 kg Yıldız Erkekler – Murat Can ÖLMEZ – 2.
19 – 49 kg Yıldız Erkekler – Nusret Efe ÇAKIR – 3.
20 – 49 kg Yıldız Erkekler – Talha GÜNGÖR – 4.
21 – 49 kg Yıldız Erkekler – Buğra ÇOŞKUNGÖNÜL – 5.
22 – 49 kg Yıldız Erkekler – Ahmet YILMAZ – 6.
23 – 49 kg Yıldız Erkekler – Arda İŞGÜZAR – 7.
24 – 49 kg Yıldız Erkekler – Muhammed Ozgan ERTÜRK – 8.
25 – 53 kg Yıldız Erkekler – Ahmet Boğaçhan CEYLAN – 1.
26 – 53 kg Yıldız Erkekler – Yiğit Eren AYAN – 2.
27 – 53 kg Yıldız Erkekler – Baturay MUŞMAL – 3.
28 – 53 kg Yıldız Erkekler – İsmail Boran KARAKUZULU – 4.
29 – 53 kg Yıldız Erkekler – Doğuhan EFLATUN – 5.
30 – 53 kg Yıldız Erkekler – Yağız Furkan ÖKSÜZ – 6.
31 – 53 kg Yıldız Erkekler – Hamza Talha TURAN – 7.
32 – 53 kg Yıldız Erkekler – Yusuf KILIÇ – 8.
33 – 57 kg Yıldız Erkekler – Alper TUNCAY – 1.
34 – 57 kg Yıldız Erkekler – Muhammed Can AL – 2.
35 – 57 kg Yıldız Erkekler – Ahmet Kaan FİLDİŞİ – 3.
36 – 57 kg Yıldız Erkekler – Mehmet AVCI – 4.
37 – 57 kg Yıldız Erkekler – Alihan ERDOĞAN – 5.
38 – 57 kg Yıldız Erkekler – Abdülmelik ÜNSAL – 6.
39 – 57 kg Yıldız Erkekler – Kerem GÜMÜŞOLUK – 7.
40 – 57 kg Yıldız Erkekler – Batın Ege YILMAZ – 8.
41 – 65 kg Yıldız Erkekler – Kaan BİLGE – 1.
42 – 65 kg Yıldız Erkekler – Enes TURHAN – 2.
43 – 65 kg Yıldız Erkekler – Emirhan SARİMBEYLİ – 3.
44 – 65 kg Yıldız Erkekler – Burak Kaan ÖZTÜRK – 4.
45 – 65 kg Yıldız Erkekler – İsmail PELİT – 5.
46 – 65 kg Yıldız Erkekler – Samet KAÇAN – 6.
47 – 65 kg Yıldız Erkekler – Halil Efe FANAZ – 7.
48 – 65 kg Yıldız Erkekler – Ensar Fatih ÇABUK – 8.
49 – 29 kg Yıldız Bayanlar – Yaren AÇAR – 1.
50 – 29 kg Yıldız Bayanlar – Bulem Nur ARSLAN – 2.
51 – 29 kg Yıldız Bayanlar – Nazlı EFE – 3.
52 – 29 kg Yıldız Bayanlar – Ceylinnaz DURMAZ – 4.
53 – 29 kg Yıldız Bayanlar – Hanife Reyhan DİNÇER – 5.
54 – 29 kg Yıldız Bayanlar – Duru Sude KURT – 6.
55 – 29 kg Yıldız Bayanlar – Gamze YILMAZ – 7.
56 – 29 kg Yıldız Bayanlar – Melis Tuana KELEŞ – 8.
57 – 37 kg Yıldız Bayanlar – Hayrunnisa GÜRBÜZ – 1.
58 – 37 kg Yıldız Bayanlar – Özlem GENÇ – 2.
59 – 37 kg Yıldız Bayanlar – Buse Nur KAZAKOĞLU – 3.
60 – 37 kg Yıldız Bayanlar – Neslişah ENÇOK – 4.
61 – 37 kg Yıldız Bayanlar – Aslı Cemre CEYLAN – 5.
62 – 37 kg Yıldız Bayanlar – Aylin Duru ÖREN – 6.
63 – 37 kg Yıldız Bayanlar – Sima YÖNAK – 7.
64 – 37 kg Yıldız Bayanlar – Zeynep BİRİCİK – 8.
65 – 44 kg Yıldız Bayanlar – Sahra Nur ÖZDEMİR – 1.
66 – 44 kg Yıldız Bayanlar – İremnur Gül ÖZGÜR – 2.
67 – 44 kg Yıldız Bayanlar – Irmak KARACA – 3.
68 – 44 kg Yıldız Bayanlar – Cansu ÖZGÜVEN – 4.
69 – 44 kg Yıldız Bayanlar – Irmak ERDOĞAN – 5.
70 – 44 kg Yıldız Bayanlar – Ceyda GENÇER – 6.
71 – 44 kg Yıldız Bayanlar – Zeynep Eylül GÜLSÜN – 7.
72 – 44 kg Yıldız Bayanlar – Hatice Aysima TURHAN – 8.
73 – 55 kg Yıldız Bayanlar – Mümüne Nur GÖZ – 1.
74 – 55 kg Yıldız Bayanlar – Eylül Burçak DEMİR – 2.
75 – 55 kg Yıldız Bayanlar – Rojin Damla ALICI – 3.
76 – 55 kg Yıldız Bayanlar – Ezgi Naz AKYAPIN – 4.
77 – 55 kg Yıldız Bayanlar – Ecenur YILDIZDAL – 5.
78 – 55 kg Yıldız Bayanlar – Sudenaz ÖZDEN – 6.
79 – 55 kg Yıldız Bayanlar – Şeyma Naz ÖZCELEP – 7.
80 – 59 kg Yıldız Bayanlar – Ceren ÇETİNEL – 1.
81 – 59 kg Yıldız Bayanlar – Elif Şevval YILMAZ – 2.
82 – 59 kg Yıldız Bayanlar – Ecem Meyra ERDURAN – 3.
83 – 59 kg Yıldız Bayanlar – Ayşe Nur KABAKULAK – 4.
84 – 59 kg Yıldız Bayanlar – Beheşti Ebrar AKIN – 5.
85 – 59 kg Yıldız Bayanlar – Rümeysa MERCİMEK – 6.
86 – 59 kg Yıldız Bayanlar – Rüveyda Sultan Asena ORAL – 7.
87 – 59 kg Yıldız Bayanlar – Begüm AZGIN – 8.

Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 28 Temmuz-03 Ağustos 2021-Ankara İlk 1 Listesi

S.No – Kategorisi – Adı Soyadı – Derecesi


1 – 46 kg Ümit Bayanlar – Emine GÖĞEBAKAN – 1.
2 – 49 kg Ümit Bayanlar – Sıla Ezgi YAĞCI – 1.
3 – 53 kg Ümit Bayanlar – Hülya Eda KIRANŞAL – 1.
4 – 57 kg Ümit Bayanlar – Gülse POLAT – 1.
5 – 62 kg Ümit Bayanlar – Hacer EYİ – 1.
6 – 67 kg Ümit Bayanlar – Dilara ARSLAN – 1.
7 – 73 kg Ümit Bayanlar – Huri KORKUT – 1.
8 – 54 kg Ümit Erkekler – Görkem POLAT – 1.
9 – 68 kg Ümit Erkekler – Cemil Tarık ALTINGÖZ – 1.
10 – 74 kg Ümit Erkekler – Samet AYAZ  – 1.
11 – 80 kg Ümit Erkekler – Seydi Vakkas DAĞDELEN – 1.
12 – 87 kg Ümit Erkekler – Enbiya Taha BİÇER – 1.
13 – +87 kg Ümit Erkekler – Hüseyin Berat DEMİRCİOĞLU – 1.

Avrupa Ümitler Taekwondo Şampiyonası Milli Takım Seçme Müsabakaları 03-05 Ağustos 2021-Ankara İlk 8’e Giren Sporcular

S.No – Kategorisi – Adı Soyadı – Derecesi


1 – 54 kg Ümit Erkekler – Abdullah Ömer YARLI – 1.
2 – 54 kg Ümit Erkekler – Ömer DELİBAŞLAR – 2.
3 – 54 kg Ümit Erkekler – Metehan ÇAN – 6.
4 – 58 kg Ümit Erkekler – Bilal KÜSKÜ – 3.
5 – 58 kg Ümit Erkekler – Mehmet Emin HAYTA – 3.
6 – 58 kg Ümit Erkekler – Halil İbrahim ÇAPAR – 5.
7 – 58 kg Ümit Erkekler – Ömer Yasin ORHAN – 6.
8 – 58 kg Ümit Erkekler – Ahmet Talha YILMAZOĞLU – 7.
9 – 63 kg Ümit Erkekler – Oğuzhan KILIÇKAYA – 2.
10 – 63 kg Ümit Erkekler – Ömer Faruk ÖZCAN – 3.
11 – 63 kg Ümit Erkekler – Emre ALTUN – 5.
12 – 63 kg Ümit Erkekler – Sefa Can DERE – 6.
13 – 68 kg Ümit Erkekler – Tuğra AKKAŞ – 2.
14 – 68 kg Ümit Erkekler – Mehmet Kaan ŞENKURU – 3.
15 – 68 kg Ümit Erkekler – Yunus BOZAN – 6.
16 – 68 kg Ümit Erkekler – Serkan ARSLAN – 7.
17 – 68 kg Ümit Erkekler – Yunus Emre OĞUZCAN – 8.
18 – 74 kg Ümit Erkekler – Ahmet Can TİMAĞUR – 2.
19 – 74 kg Ümit Erkekler – Yusuf ŞENOL – 3.
20 – 74 kg Ümit Erkekler – Nesim KÜSKÜ – 3.
21 – 74 kg Ümit Erkekler – Salih ÇETİNKAYA – 5.
22 – 74 kg Ümit Erkekler – Onur Talha SOYKAN – 6.
23 – 74 kg Ümit Erkekler – Ahmet Esat DUR – 7.
24 – 80 kg Ümit Erkekler – Arif EROL – 1.
25 – 80 kg Ümit Erkekler – Emirhan KUTSAL – 2.
26 – 80 kg Ümit Erkekler – Rahmet Baran ŞİMŞEK – 3.
27 – 80 kg Ümit Erkekler – Fikret Hakan ŞENKURU – 3.
28 – 80 kg Ümit Erkekler – Emirhan YURTSEVER – 5.
29 – 80 kg Ümit Erkekler – Seyfullah Enes ERKAMA – 6.
30 – 87 kg Ümit Erkekler – Ahmet Efe SARIOĞLU – 2.
31 – 87 kg Ümit Erkekler – İlker BAYKAL  – 3.
32 – 87 kg Ümit Erkekler – Ahmet Hüsrev KESKİN – 3.
33 – 87 kg Ümit Erkekler – Hüseyin Behlül KARADAŞ – 5.
34 – 87 kg Ümit Erkekler – Taha Enes KAMBER – 6.
35 – +87 kg Ümit Erkekler – Anıl Erkin ZERAY – 1.
36 – +87 kg Ümit Erkekler – Melih YILMAZ – 3.
37 – +87 kg Ümit Erkekler – Enes YASAN – 3.
38 – +87 kg Ümit Erkekler – Erkan EVRAN – 6.
39 – +87 kg Ümit Erkekler – Emrah Efe USTA – 7.
40 – 46 kg Ümit Bayanlar – Zeynep Meryem ÇETİN – 2.
41 – 46 kg Ümit Bayanlar – Meryem DEMİRKOL – 3.
42 – 46 kg Ümit Bayanlar – İrem DİNÇ – 3.
43 – 46 kg Ümit Bayanlar – Firdevs Elçin ERSİN – 5.
44 – 46 kg Ümit Bayanlar – Kardelen ALÇAMLI – 6.
45 – 46 kg Ümit Bayanlar – Esma ATİK – 7.
46 – 49 kg Ümit Bayanlar – Halime Neslihan KILINÇ  – 2.
47 – 49 kg Ümit Bayanlar – Elif Nur KAYA – 3.
48 – 49 kg Ümit Bayanlar – Tülay DÖŞÜÇUKUR – 5.
49 – 53 kg Ümit Bayanlar – Melisa ÖZLÜ – 3.
50 – 53 kg Ümit Bayanlar – Rümeysa Nur ERGİN – 6.
51 – 53 kg Ümit Bayanlar – Hürü Gökçe GÖĞEBAKAN – 7.
52 – 57 kg Ümit Bayanlar – Şenizcan ARAS – 1.
53 – 57 kg Ümit Bayanlar – Gizem HASAN – 2.
54 – 57 kg Ümit Bayanlar – Esma Nur YILMAZ – 3.
55 – 57 kg Ümit Bayanlar – Beyza Nur GENEZ – 5.
56 – 57 kg Ümit Bayanlar – Nisanur ŞAHİN – 6.
57 – 57 kg Ümit Bayanlar – Şükran Arife AKDEMİR – 7.
58 – 57 kg Ümit Bayanlar – İmran BAYARTAN – 8.
59 – 62 kg Ümit Bayanlar – Hatice ERDOĞAN – 3.
60 – 62 kg Ümit Bayanlar – Yağmur TUNÇ – 5.
61 – 62 kg Ümit Bayanlar – Elif ZENGİN – 6.
62 – 62 kg Ümit Bayanlar – Nisanur GÜLER – 7.
63 – 62 kg Ümit Bayanlar – Gözde Selin KAYA – 8.
64 – 67 kg Ümit Bayanlar – Ayşe Sıla KIRCAOĞLU – 2.
65 – 67 kg Ümit Bayanlar – İrem BAYSAL – 3.
66 – 67 kg Ümit Bayanlar – İlayda ŞEN – 3.
67 – 67 kg Ümit Bayanlar – Zeynep KAYA – 6.
68 – 73 kg Ümit Bayanlar – Büşra ÖZTÜRK – 1.
69 – 73 kg Ümit Bayanlar – Zehra GÜNDÜZ – 2.
70 – 73 kg Ümit Bayanlar – Bengüsu YILMAZ – 3.
71 – 73 kg Ümit Bayanlar – Fatma Nur PEKKİRİŞCİ – 3.
72 – +73 kg Ümit Bayanlar – Tuba DONUKARA – 2.
73 – +73 kg Ümit Bayanlar – Alsu DENİZ – 3.
74 – +73 kg Ümit Bayanlar – Livanur TİRYAKİOĞLU – 3.
75 – +73 kg Ümit Bayanlar – Aleyna AKÇAY – 5.
76 – +73 kg Ümit Bayanlar – Ayşe ERGÜL – 6.