İSTANBUL TAAEKWONDO POOMSE İL ŞAMPİYONASI 2021 DERECELER

0
84
  İSTANBUL TAAEKWONDO POOMSE İL ŞAMPİYONASI 2021
     
  Müsabaka Tarih: 12-13-14-15 Ağustos 2021
  Katılan Sporcu Sayısı : 123  
  Katılan Kulüp Sayısı: 23  
     
     
İSTANBUL POOMSAE ŞAMPİYONASI – 2-13-14-15 Ağustos 2021
SPORCU DERECE LİSTESİ
10_11 ERKEK/BAYAN MİNİKLER PAIR POOMSAE
1 FATMA ZEHRA KAYA – MİRAN ELBAN  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
10_11 YAŞ BAYAN MİNİKLER POOMSAE
1 AYŞE RANA ZENGİN KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 ALYA IRMAK NAS TEMİZ  ATİKALİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 
3 ERVA NUR AYDIN  İSTANBUL KAYAŞEHİR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 HATİCE ECRİN BİRCAN  ATİKALİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 
10_11 YAŞ BAYAN MİNİKLER TAKIM POOMSAE
1 AHSEN ECRİN BAŞ – ZEYNEP VURAL – AYŞE RANA ZENGİN KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 ALYA IRMAK NAS TEMİZ – HATİCE ECRİN BİRCAN – MELEK NUR SEFİL  ATİKALİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 
3 FATMA ZEHRA KAYA -BUSE ILGIN İNCE – ŞEVVAL YANDIR  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
10_11 YAŞ ERKEK MİNİKLER POOMSAE
1 MİRAN ELBAN  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
12_14 ERKEK/BAYAN YILDIZLAR PAIR POOMSAE
1 EZGİ ŞENER – FURKAN ÖZKAN  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 ARDA KARAOĞLU- NİSA NUR ŞİTİLBAY  BAHÇELİEVLER FATİH SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 ALİ DAVUTOĞLU – MELİSA KARAKAŞ  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 AHMET YASİN ÇELEBİ – SUNA EKİCİ  YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
12_14 YAŞ BAYAN YILDIZLAR POOMSAE
1 SUDENUR KARAMAN  İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 ŞEVVAL GÖKHAN  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 
3 SÜMEYYE ŞULE BİÇER  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 ELANUR GÜL  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
12_14 YAŞ BAYAN YILDIZLAR TAKIM POOMSAE
1 ŞEVVAL GÖKHAN – SUDENUR KARAMAN – NİSA NUR ŞİTİLBAY  BAHÇELİEVLER FATİH SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 ELANUR GÜL – MELİSA KARAKAŞ – SÜMEYYE ŞULE BİÇER  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 BURÇAK SOYDAŞ – AYŞENUR YILMAZ – AZRA MEMİŞ  SİLİVRİ TAEKWON-DO SP. KLB. 
12_14 YAŞ ERKEK YILDIZLAR POOMSAE
1 MUHAMMET EMİN MAVİ  KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
2 UĞUR HAN YILMAZ  ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 MEHMET BERKE YILDIZ  KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
4 FURKAN ÖZKAN  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
12_14 YAŞ ERKEK YILDIZLAR TAKIM POOMSAE
1 MUHAMMET EMİN MAVİ – FATİH SÖZKESEN – MEHMET BERKE YILDIZ  KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
2 DENİZ EDİZ -ARDA KARAOĞLU – UĞUR HAN YILMAZ  ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 HÜSEYİN BORA İLHAN – UMUT YILMAZ – CEMİL SİNAN KURT  KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
4 AHMET YASİN ÇELEBİ – AHMET YUSUF KAÇAR – HÜSEYİN CAN ÇETİN  YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
15_17 ERKEK/BAYAN GENÇLER PAIR POOMSAE
1 BERRA ÇAKIR – HASAN BUĞRA ŞEN  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 
2 BURAK ARSLAN – AYŞE SÜMEYYE EROĞLU  ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 ERDİ DAVUTOĞLU – RÜMEYSA DEMİR  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 EFEKAN SEL – GÜLSEMİN CANBAZ  ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
15_17 YAŞ BAYAN GENÇLER POOMSAE
1 HAYRUNNİSA AYGÜN  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 
2 ESMA YILDIZ  KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
3 EDA ÖZMERAL  KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
4 SEVDA NUR TÜYSÜZ  ALBAYRAKLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
15_17 YAŞ BAYAN GENÇLER TAKIM POOMSAE
1 HAYRUNNİSA AYGÜN-BERRA ÇAKIR-SEVDA NUR TÜYSÜZ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELED.
2 ESMA YIDIZ – MÜZEYYEN BACIK – EDA ÖZMERA  KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
3 NEBAHAT CEREN ŞAHİN – AYŞE SÜMEYYE EROĞLU – GÜLSEMİN CANBAZ  BAHÇELİEVLER FATİH SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 ESLİM NİDA AKYASAN – RABİA İREM YILMAZ – EZGİ DOMBAYCI  KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
15_17 YAŞ ERKEK GENÇLER TAKIM POOMSAE
1 MERTKURT HASAN – BURK KILIC – YİĞİT KIRAY KILIC TAEKWPNDO
2 MEİH ŞAHİNBOY  – MUHAMMET YUSUF TOROS- EFEKAN SEL ATİK ALİ
3 ÜMİTMEMECAN – HALİL CAN DOGRUER- ERDİ DAVUTOGLU KAGITHANE VARDAR SK
15_17 YAŞ ERKEK GENÇLER POOMSAE
1 MERT KURTHASAN  KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
2 BURAK ARSLAN  ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 HASAN BUĞRA ŞEN  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 
4 MELİH  ŞAHİN BYO ATİKALİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 
18 YAŞ ÜSTÜ ERKEK TAKIM  POOMSAE
1 FATMA ESİN EROL  DOĞUŞ UZAKDOĞU GENÇLİK VE SPOR KLB.DRN. 
18_30 YAŞ BAYAN POOMSAE
1 BEYZA KOÇOĞLU  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 MELİSA MELTEM İPEK  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 BETÜL SAMASTİ  CANSEY SPOR KULÜBÜ 
4 İREMNUR KARAGÜLLE  BİRLEŞİM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 
18_30 YAŞ ERKEK POOMSAE
1 ÖMER FARUK ÖZTÜRK  ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 HAMZA ONUR KORKMAZ  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 SERKAN ÜNAL  YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
4 ÇAĞATAY KAYA  KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
30 YAŞ ALTI BAYAN TAKIM POOMSAE
1 BEYZA KOÇOĞLU – DENİZ YILDIRIM – MELİSA MELTEM İPEK  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 SILA YORULMAZ – AZRA MARAŞLI – ZEHRA NUR DEMİRBAŞ  ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 BETÜL SAMASTİ – PINAR YILMAZ – SALİHANUR YAMAN  CANSEY SPOR KULÜBÜ 
30 YAŞ ALTI ERKEK TAKIM POOMSAE
1 HAMZA ONUR KORKMAZ -ALPEREN TONGAL – ALİ RIZA YILDIZ  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 MUHAMMER BAKİ DAMAR – SERKAN ÜNAL – YUNUS EMİN SEVİNÇ  YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
3 FURKAN KABAGÖZ – EMRE CAN DEMİR – EREN CAN DEMİR  YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
30 YAŞ ALTI ERKEK/BAYAN PAIR POOMSAE
1 DENİZ YILDIRIM – ALPEREN TONGAL  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 ÖMER FARUK ÖZTÜRK -SILA YORULMAZ ESENYURT TAEKWONDO SK
3 ESMA GÜL AKYASAN – YUNUS EMİN SEVİNÇ  KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
4 SİBEL KOLUMAN – SERKAN ÜNAL BAHÇELİEVLER SK
30 YAŞ ÜSTÜ ERKEK FS FERDİ POOMSAE
1 YAVUZ KAHRAMAN-DURSUN ALİ BALMUK- MUSTAFA AĞCA KAHRAMAN SPORKULÜBÜ
30 YAŞ ÜSTÜ BAYAN TAKIM POOMSAE
1 DERYA MARAŞLI – SULTAN CAN – NEZAHAT İSLAM  İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 ARZU ÇAYIR – SENEM KEMALOĞLU – EBRU HAKİKATLI  BAYRAMPAŞA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
31_40 YAŞ ERKEK POOMSAE
1 MURAT SARIKUŞ  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 
2 MEHMET EROĞLU  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
31-4- YAŞ PAİR POOMSAE
  SENEM KEMALOĞLU -DURSUN CALIŞKAN BAGCILAR OLİMPİK SK
41_50 YAŞ BAYAN POOMSAE
1 NEZAHAT İSLAM  İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 ARZU ÇAYIR BAYRAMPAŞA SPOR KULÜBÜ
3 EBRU HAKİKATLI  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 
4 AİŞE ÇETİN  GOP KUVVET TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
41_50 YAŞ ERKEK POOMSAE
1 DURSUN ÇALIŞKAN  İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 
2 İSMAİL KONANÇ FERDİ
51_60 YAŞ ERKEK POOMSAE
1 DURSUNALİ BALMUK  ALBAYRAKLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 YAVUZ KAHRIMAN  KAHRAMAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 MUSTAFA AĞCA  YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
51-60 FERDİ YAŞ BAYAN POOMSAE
1 GÜLİN SELÇUK STİLDO SPOR KULÜBÜ
61_65 YAŞ ERKEK POOMSAE
1 METİN AY  ZEYTİNBURNU SPOR MERKEZİ KULÜBÜ 
66 YAŞ ÜSTÜ ERKEK POOMSAE
1 MUSTAFA AYIK  ALBAYRAKLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 ASHİM AİŞAEV ZEYTİNBURNU SPOR KULÜBÜ
3 İSMET SAĞLAM  İSMET SAĞLAM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
     

CEVAP VER