İSTANBUL TAEKWONDO POOMSAE ŞAMPİYONASI SONUÇLAR

0
352
  Müsabakanın  Adı          : İSTANBUL TAEKWONDO POOMSAE ŞAMPİYONASI
  Müsabaka  Tarihi         : 13-14-15-16/Ağustos/2020
  Müsabakanın  Yeri        : Sarıyer Mustafa Yener  Kapalı Spor Salonu
  Katılan sporcu sayısı     : 56 Erkek  61 Bayan  Toplam 117
     
İSTANBUL POOMSAE ŞAMPİYONASI 2020
DERECE LİSTESİ
30 YAŞ ALTI BAYAN TAKIM POOMSAE
1 MELİSA MELTEM İPEK – BEYZA KOÇOĞLU – DENİZ YILDIRIM  KAĞITHANE VARDAR SK 
30 YAŞ ALTI ERKEK TAKIM POOMSAE
1 FURKAN KABAGÖZ – ÖZGÜR MANTARCI – KÖKSAL KABAGÖZ  YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
30 YAŞ ÜSTÜ ERKEK TAKIM POOMSAE
1 METİN AY- MUSTAFA AĞCA – İSMAİL KONANÇ FERDİ
2 KEMAL KAHRAMAN – RAMAZAN SAVAŞ – VEYSEL KAYA FERİ
10_11 ERKEK/BAYAN MİNİKLER PAIR POOMSAE
1 MİRAN ELBAN -ZEYNEP VURAL  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 MUHAMMED ALİ -HAYAT AYŞE ACARIŞIK  YEDİTEPE 1453 SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
10_11 YAŞ BAYAN MİNİKLER POOMSAE
1 BUĞLEM KARADUMAN  KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
2 ZEYNEP VURAL  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 EFNUR ÜNLÜ  ESENLER EROKSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 YILDIZ SEVİYE KIZĞINÇELİK  YEDİTEPE 1453 SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
10_11 YAŞ ERKEK MİNİKLER POOMSAE
1 UĞUR HAN YILMAZ  ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 ENES DEMİR  GSİM İSTANBUL SULTANBEYLİ İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ 
3 MUHAMMED ALİ IŞIK  YEDİTEPE 1453 SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 MİRAN ELBAN  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
12_14 ERKEK/BAYAN YILDIZLAR PAIR POOMSAE
1 FURKAN ÖZKAN -EZGİ ŞENER  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 ARDA KARAOĞLU- NİSANUR ŞİTİLBAY BAHÇELİEVLER FATİH SK
3 ERDİ DAVUTĞLU – ELANUR GÜL KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 ALİ DAVUTOĞLU – SÜMEYYE ŞULE BİÇER  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
12_14 YAŞ BAYAN YILDIZLAR POOMSAE
1 SUDENUR KARAMAN  İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 SEVDA NUR TÜYSÜZ  ALBAYRAKLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 NİSA NUR ŞİTİLBAY  BAHÇELİEVLER FATİH SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 EMİNEGÜL ÇAPKIN  ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
12_14 YAŞ BAYAN YILDIZLAR TAKIM POOMSAE
1 EZGİ ŞENEL – ELANUR GÜL – SÜMEYYE ŞULE BİÇER KAĞITHANE VARDAR SK
2 MERVE NUR ALTUĞ – İLAYDANUR TATAROĞLU – SUNA EKİCİ  YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
12_14 YAŞ ERKEK YILDIZLAR POOMSAE
1 MUHAMMET EMİN MAVİ  KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
2 ERDİ DAVUTOĞLU  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 ERHAN DUNDAR  KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
4 FURKAN ÖZKAN  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
12_14 YAŞ ERKEK YILDIZLAR TAKIM POOMSAE
1 MUHAMMET EMİN MAVİ – ERHAN DUNDAR – MEHMET BERKE YILDIZ  KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
2 ARD KARAOĞLU – SAMET ARDA YERLİKAYA – EFEKAN SEL BAHÇELİEVLER FATİH SK
15_17 ERKEK/BAYAN GENÇLER PAIR POOMSAE
1 ÖMER FARUK ÖZTÜRK – FATMA AKBAŞ  ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 EMİNE KABAALİOĞLU -SERKAN ÜNAL   YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
3 BURAK ARSLAN – SILA YORULMAZ  BAHÇELİECLER FATİH SK
4 RÜMEYSA DEMİR – SANİ EMİRHAN MAMAÇ  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
15_17 YAŞ BAYAN GENÇLER POOMSAE
1 BEYZANUR ÇIĞRIKCI  KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
2 RABİA NUR BALMUK  ALBAYRAKLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 ESMA YILDIZ  KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
4 BEYZA NUR KARA  ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
15_17 YAŞ BAYAN GENÇLER TAKIM POOMSAE
1 EYLÜL SEZGİN -ESMA YILDIZ -BEYZANUR ÇIĞRIKCI KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
2 BEYZA NUR KARA -FATMA AKBAŞ -DİLEK DEĞİRMENCİ ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 AYŞE SÜMMEYE ERĞLU – GÜLSEMİN CANBAZ – SILA YORULMAZ BAHÇELİEVLER FATİH SK
4 ROJİN ÖZTUNÇ -CEMİLE EKİCİ -EMİNE KABAALİOĞLU  YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
15_17 YAŞ ERKEK GENÇLER POOMSAE
1 ÖMER FARUK ÖZTÜRK  ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 BURAK ARSLAN  ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 SERKAN ÜNAL  YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
4 MUHAMMER BAKİ DAMAR YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
15_17 YAŞ ERKEK GENÇLER TAKIM POOMSAE
1 MUHAMMER BAKİ DAMAR – HALİLCAN DOĞRUER – KUBİLAY KAAN KODAMAN  YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
2 ALİ RIZA YILDIZ – GÖKHAN BÜYÜKKAYA – MUHAMMED SELİM MECBUR  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 SANİ EMİRHAN MAMAÇ – YUSUF TOPKAYA- ABDULMELİK ELBAN  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
18_30 YAŞ BAYAN POOMSAE
1 BEYZA KOÇOĞLU  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 MELİSA MELTEM İPEK  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 DENİZ YILDIRIM  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 SUDENUR ŞEN  ALBAYRAKLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
18_30 YAŞ ERKEK POOMSAE
1 RESUL DEMİR  FERDİ
2 ALİ ATA  ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 HAMZA ONUR KORKMAZ  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 CEMİL CESUR  CANSEY SPOR KULÜBÜ 
30 YAŞ ÜSTÜ ERKEK/BAYAN PAIR POOMSAE
1 SENEM KEMALOĞLU -DURSUN ÇALIŞKAN  İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 
31_40 YAŞ BAYAN POOMSAE
1 AYŞEGÜL BALMUK  ALBAYRAKLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 SEYHAN MEMECAN  CANSEY SPOR KULÜBÜ 
3 NUR SEÇİL KANTARCIOĞLU  ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
31_40 YAŞ ERKEK POOMSAE
1 MEHMET EROĞLU  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
41_50 YAŞ ERKEK POOMSAE
1 İSMAİL KONANÇ FERDİ
2 DURSUN  ÇALIŞKAN İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK
3 KEMAL KAHRAMAN İSTANBUL HAKYOL  GSK
4 KEMAL SEZGÜN AHMET SARI SK
51_60 YAŞ ERKEK POOMSAE
1 MUSTAFA AĞCA YİĞİT SK
2 OSMAN GÜNACTI BEYKOZ BLD.GENÇLİK ve SK
3 RAMAZAN SAVAŞ SAVAŞ SK
61_65 YAŞ ERKEK POOMSAE
1 METİN AY  ZEYTİNBURNU SK