ANALİG TAEKWONDO YILDIZLAR İL SEÇMELER SONUÇLARI

0
622
  MÜSABAKA ADI 2020 ANADOLU YILDIZLAR  BAY/BAYAN ANADOLU YAKASI TAEKWONDO İL BİRİNCİLİGİ
  KATEGORİSİ YILDIZLAR BAY/BAYAN
  SPOR SALONU MUSTAFA YENER KAPALI  SPOR SALONU SARIYER
  MUSABAKA TARİHİ 17-19 ŞUBAT 2020
  BAYAN SPORCU SAYISI 195
  ERKEK SPORCU SAYISI 207
  TOPLAM SPORCU SAYISI 402
  KATILAN KULÜP SAYISI 39
     
  BAYANLAR  
     
  SPORCU ADI SALONU
  29 KG  2
1 EYLÜL GÖKÇE  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
2 YEŞİM MARAL  UZUNÇAVDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3    
3    
  33 KG  15
1 SILA TAŞ  UZUNÇAVDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 ELİF AKAY  HAKYOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 MEDİNE NAZİK YURTKURAN  PENDİK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 
4 ŞEVVAL RENÇBER  İBB.TUZLA KAFKALE SPOR KOMP. (SPOR AŞ) 
  HEVAL YAĞMUR URUN  ÖYKÜM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
  37 KG 23
1 NAZLICAN BAĞATOR  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
2 ŞEYMANUR YAMAN  KAYNARCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 
3 DAMLA GÜLER  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
4 ÖZGE ZEYNEP ÖZÇELİK  ÇAĞLAYAN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
  41 KG   28
1 CANSU ÖZTÜRK  YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
2 DURU ASLIM  YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
3 ELA NUR TEKER  ÇAĞRI KIZIL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 TUANA KÖMERİK  YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
  44 KG   28
1 HELİN BATUR  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
2 SEVİLAY KARAGÖZ  KAYNARCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 
3 AYŞE MELEK TEZCAN  YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
4 ELANUR ÇETİN  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
  47 KG   29
1 SİMİN ZEYNEP TAŞ  ÇABUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 ZEYNEP ZÜLAL SAYIN  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
3 HATİCE NUR ÇOBAN  YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
4 RABİA ÖZTEL  ÖYKÜM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
  51 KG   29
1 ZEYNEP EROL  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
2 MELİKE ÖMÜR  YAVUZ SULTAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 YADİGAR ŞEVVAL MERT  YAVUZ SULTAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 YAĞMUR DALGIÇ  KAYNARCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 
  55 KG  12
1 EBRU ZEHRA SEVİLAY  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
2 HİRANUR KEÇECİ  ÇETİNOĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 KÜBRA TANRIKULU  ÇETİNOĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 AZRA ALTINBAŞ  ÜMRANİYE KAHRAMAN SPOR KULÜBÜ 
  59 KG   13
1 EFNAN MENGİ  KAYNARCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 
2 ALEYNA KAHYA  YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
3 İREM AYAS  SANCAKTEPE BELEDİYE GENÇLİK SPOR KLB.DR 
4 NEHİR LALEK  KAYNARCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 
  59+ KG   16
1 MİRAÇ ÜLKER ÇELİK  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
2 ELİF TUNÇ  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
3 ZEYNEP ZEHRA YÜKSEL  İBB SPOR A.Ş.ÇAKMAK SPOR KOMPLEKSİ 
4 RAVZANUR YILMAZ  İBB SPOR A.Ş.ÇAKMAK SPOR KOMPLEKSİ 
     
  ERKEKLER  
     
  SPORCU ADI OKULU
  33 KG   19
1 FURKAN ÖZDEMİR  GENÇLİK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 YÜCEL DUMAN  ÜMRANİYE KAHRAMAN SPOR KULÜBÜ 
3 GÖRKEM YEŞİLYURT  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
4 FATİH KILINÇ  GENÇLİK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
  37 KG   25
1 YUNUSEMRE DEMİRBOZAN  ÇABUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 MUHAMMET ENDER PİRBUDAK SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
3 TAHA FURKAN AĞCAN  KAYNARCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 
4 EYMEN AKGÜMÜŞ  ÜMRANİYE KAHRAMAN SPOR KULÜBÜ 
  41KG  29
1 MAHİR SARIKAYA  GENÇLİK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 EFE SELÇUK  GENÇLİK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 MEHMET EREN İNAN  GENÇLİK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 URAL BOZKURT  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
  45 KG   30
1 İLYAS AYAZOĞLU  KAYNARCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 
2 MEHMET LİMON  YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
3 ASADBEK ASKAROV SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
4 ALPEREN UYSAL  GENÇLİK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
  49 KG  24
1 TALHA YASİN YAĞMUR  YAVUZ SULTAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 MEHMET TAHİR HAS  HAKYOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 MEHMET EMİN AKBABA  KAYNARCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 
4 ÖNDER KALYON  HAKAN DÖVÜŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
  53 KG   53
1 MEHMET KAAN SEZEN  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
2 ÜMİT KUM  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
3 EMİN GÜLPOLAT  KAYNARCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 
4 MEHMET UĞUR DÖNMEZ  AHMET SARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 
  57 KG  7
1 EMİRHAN YEŞİLYURT  DOĞUŞ UZAKDOĞU GENÇLİK VE SPOR KLB.DRN. 
2 HÜSEYİN GÜL  GENÇLİK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 MAHMUT KANIK  ATAK SPOR MERKEZİ 
4 EMİRKAN KARAGÖZ  SANCAKTEPE BELEDİYE GENÇLİK SPOR KLB.DR 
  61 KG   6
1 AHMED ARDA CANAÇ  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
2 İBRAHİM YILDIRIM  YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
3 BERAT GÜLCAN TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
4 UĞUR MERT  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
  65 KG   7
1 ERTUĞRUL ÇELİK  ÖZEL MALTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 NECATİ REİSOĞLU  SANCAKTEPE BİRLEŞİM GENÇ. VE SP. KLB. 
3 MUHAMMED EMİN KARABULUT  İSTANBUL GHSİM (SANCAKTEPE) 
4 HASAN BULUT  UZUNÇAVDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
  65+ KG  7
1 UMUT YILMAZ DOĞAN KAYNARCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 
2 KIRAÇ BACIK  GENÇLİK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 SELİM YILMAZOK  GENÇLİK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 RAMAZAN TURAN  KAYNARCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 
     
  MÜSABAKA ADI 2020 ANADOLU YILDIZLAR  BAY/BAYAN AVRUPA YAKASI TAEKWONDO İL BİRİNCİLİGİ
  KATEGORİSİ YILDIZLAR BAY/BAYAN
  SPOR SALONU BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SPOR SALONU SARIYER
  MUSABAKA TARİHİ 23-26 ŞUBAT 2020
  BAYAN SPORCU SAYISI 261
  ERKEK SPORCU SAYISI 288
  TOPLAM SPORCU SAYISI 549
  KATILAN KULÜP SAYISI 80
     
  BAYANLAR  
     
  SPORCU ADI SALONU
  29 KG  10
1 BETÜL KURGUN  UÇAN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 MELİKA GAMZE TOMBUL  UÇAN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 NUREVŞAN AKYÜZ  ÇAĞLAYAN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 MERYEM KURBAN  İBRAHİM ÖZTÜFEK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
  33 KG  33
1 ŞEYMA NUR DEMİRAY  AYTAN SPOR KULÜBÜ 
2 YAĞMUR AŞCI  İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 
3 CEMİLE ZEHRA DURU  YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
4 BEDRİYE ASUDE KALANKAN  ALTUNÇEVİK SPOR KULÜBÜ 
     
  37 KG 28
1 İREM AYDIN  HALİÇ SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 ZEYNEP ÖZKOCA  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 
3 ELİF ÖZ  ÇAĞLAYAN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 ZEYNEP GÖKÇE  AYTAN SPOR KULÜBÜ 
  41 KG   33
1 TUANA BEŞLİ  BAŞAKŞEHİR ÜNLÜ SPOR KULÜBÜ 
2 ZEYNEP DURU KAYA  ÇAĞRI KIZIL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 ELİF ÇELİK  ŞAMPİYON GENÇLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 ŞEHRAZAT ŞAHPAZ  CİHAN SPOR KULÜBÜ 
  44 KG   36
1 AYŞEGÜL ALKAN  EYMEN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 TUANA TANDOĞAN  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 
3 YAGMUR ESENLİKÇİ GOP KUVVET
4 RAVZANUR GÖÇ  1453 BAŞAKŞEHİR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
  47 KG   20
1 ŞEYMA KÖSEOĞLU  CAĞRI KIZIL SK
2 BUKET NAZ KOCAYİĞİT GOP ERDOĞAN
3 ELİFSU KONYAR  ÖZDEMİR TAEKWONDO İHTİSAS KULÜBÜ 
4 ESMANUR BİÇİL ESENYURT AKSIRRI
  51 KG   30
1 BEGÜM ZEYNEP TAŞKIN  CİHAN SPOR KULÜBÜ 
2 SURA ASAN GOP ERDOĞAN
3 ERVA IRMAK  SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇ. VE SP. KLB. 
4 NİLGÜN ERVA SEYREK BAHÇELİ EVLER FATİH SK
  55 KG  30
1 TUANA AKKOYUNLU  ÇAĞRI KIZIL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 SÜMEYRA NUR ÖZTÜRK SULTANGAZİ KRAL
3 SUDENAZ TİRAKİ  YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
4 SUDE DURSUN  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 
  59 KG   17
1 BÜŞRANUR GÜRSES  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 
2 PERİHAZ GÜNDÜZ GOP ERDOĞAN
3 BEĞÜM TEKELİ GOP AVRASYA
4 ELİF YANIK  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
  59+ KG   24
1 ŞEYMA ULUOCAK  İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 
2 İREM KISAHANYAN GOP KUVVET
3 SUDENAZ MERYEM TUNÇ  ALİ KOÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 ZEYNEP SULTAN DOĞAN  FATİH KARAGÜMRÜK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
     
  ERKEKLER  
     
  SPORCU ADI OKULU
  33 KG   35
1 DOĞUKAN ÇABUK SULTANGAZİ KRAL
2 YİĞİTCAN DANDAN  KAĞITHANE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 RAMAZAN CAN AKSOY  BAHÇELİEVLER GENÇLİK TAEKW.SP.KLB.DRN. 
4 SAMET SARIKAYA  ALTUNÇEVİK SPOR KULÜBÜ 
  37 KG   49
1 MUHAMMED BARBAROS BALKI  CİHAN SPOR KULÜBÜ 
2 GÖRKEM GÜL GOP ERDOĞAN
3 KAAN ÖZCAN İBB TEAKWONDO
4 HASAN BİLAL SOYYİGİT  SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇ. VE SP. KLB. 
  41KG  34
1 ABDULSAMET ÖNER  CİHAN SPOR KULÜBÜ 
2 İHSAN COMBAŞ  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 
3 ÖMER YASİN KAYI FERDİ
4 ÖZBEY ÖZDEMİR  ÖZDEMİR TAEKWONDO İHTİSAS KULÜBÜ 
  45 KG   45
1 ÖMER ARDA AYDIN  ÇAĞRI KIZIL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 SEMİH KARADAĞ  AYTAN SPOR KULÜBÜ 
3 ALİCAN DEMİREL  GÜDEN OLİMPİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 İSLAM KELEŞ ESENYURT AKSIRRI
  49 KG  25
1 YUNUS EMRE BİRCAN  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 
2 EYÜP BİLDEK  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 
3 İRFAN CAN SARGIN  SİLİVRİ TAEKWON-DO SP. KLB. 
4 EMİR PAŞA YİĞİT  GÜDEN OLİMPİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
  53 KG   31
1 AHMED MUHAMMED TÜRKER  CİHAN SPOR KULÜBÜ 
2 FURKAN KÜSKÜ İBB TEAKWONDO
3 MAGJAN CANALTAY  ALTUNÇEVİK SPOR KULÜBÜ 
4 MUSTAFA ÇELİK GOP  ERDOĞAN
  57 KG  10
1 MECİT ERTUĞRUL ŞAHİN  ŞAMPİYON GENÇLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 UMUT CAN DEMİRCAN  ŞAMPİYON GENÇLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 FURKAN ASLAN İBB TEAKWONDO
4 ABDULLAH YASİN ÇATAK  FATİH KARAGÜMRÜK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
  61 KG   17
1 MUHAMMED MERT KARAGÖZ  ÇAĞRI KIZIL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 BİLAL ÖZTÜRK  ŞAMPİYON GENÇLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 HAYRULLAH SEVİNÇER  BAŞAKŞEHİR SPOR KULÜBÜ 
4 ARDA ATALAY  KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
  65  KG   31
1 KAĞAN DEMİR  BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK VE SPOR KLB.DRN 
2 AHMED ÖZBEK  ÖZDEMİR TAEKWONDO İHTİSAS KULÜBÜ 
3 SELAHATTİN EYYÜBÜ GOP  ERDOĞAN
4 EMİRHAN ZİYA BOZOĞLAN  BAŞAKŞEHİR SPOR KULÜBÜ 
  65+ KG  11
1 RESUL ARDA ATEŞ GOP  ERDOĞAN
2 MUHAMMET ALİ ARSLAN  BAŞAKŞEHİR ÜNLÜ SPOR KULÜBÜ 
3 KEREM ALİ CATALCAN SULTANGAZİ KRAL
4 EDİZ ÖMER COBAN GOP AYRASYA GEN SK
     
     
PAYLAŞ
Önceki İçerikSPOR KULÜPLERİNİN  DİKKATİNE