2019-2020 EĞİTİM -ÖĞRETİM YILI YILDIZLAR BAY/BAYAN OKUL SPORLARI TAEKWONDO İL BİRİNCİLİĞİ SONUÇLARI

0
1388
  MÜSABAKA ADI 2019-2020 EĞİTİM -ÖĞRERETİM YILI YILDIZLAR  BAY/BAYAN OKUL SPORLARI TAEKWONDO İL BİRİNCİLİGİ
  KATEGORİSİ YILDIZLAR BAY/BAYAN
  SPOR SALONU MUSTAFA YENER KAPALI  SPOR SALONU
  MUSABAKA TARİHİ 06-16 ŞUBAT 2020
  BAYAN SPORCU SAYISI 462, KATILAN OKUL SAYISI 190
  ERKEK SPORCU SAYISI 502,  KATILAN OKUL SAYISI 208
  TOPLAM SPORCU SAYISI 964
  TOPLAM KATILAN OKUL SAYISI 398 
     
  ERKEKLER  
     
  SPORCU ADI OKULU
  33 KG  53
1 ERDEM PİŞKİN SULTAN TEPE O.O.
2 ARDA MUZAÇ DR. HULUSİ BEHCET O.O.
3 YİĞİTCAN DANDAN SÜLEYMAN CELEBİ O.O.
3 SAMET KARADUMAN ADNAN MENDERES O.O.
  37 KG  71
1 HASAN BİLAL SOYYİĞİT 50. YIL O.O.
2 BURAK AKSOY ŞHT. ÖĞRETMEN MEHMET FİDAN O.O.
3 MUHAMMET EMİN KÜSKÜ SULTANGAZİ O.O.
3 YUNUS EMRE DEMİRBOZAN KÜLTÜR KOLEJİ
  41 KG   64
1 MUHAMMED BARBAROS BALKI ABDULHAK HAMİT O.O.
2 ALİ AGAH KUNT HASAN ŞADOĞLU O.O.
3 URAL BOZKURT ABDULLAH TAYYİP OLCAK İ.O.O.
3 EMİRHAN ÖZTEN GRUPLARA GİTMEYECEK
  45 KG   80
1 MUHAMMED BERA ATEŞ ARMADA OKULLARI
2 MURAT BERK KAYA ÖZEL KÜLTÜR KOLEJİ
3 MUHAMMED EMİN COŞKUN FETİH TEPE O.O.
3 ALİCAN DEMİREL 125. YIL O.O.
  49 KG   62
1 MEHMET TAHİR HAS MEHMET AKİF ERSOY O.O.
2 TAYLAN YİĞİT BAŞ ANABİLİM ÜMRANİYE
3 AHMET KAAN FİLDİŞİ ÖZEL KALE KOLEJİ
3 YUSUF BİLGİN HACI MEHMET CİNGİL O.O.
  53 KG   51
1 AHMED MUHAMMED TÜRKER ŞHT. KADİR CİHAN KARAGÖZLÜ O.O.
2 FURKAN KÜSKÜ SULTANGAZİ O.O.
3 EREN SAMED ÇALIŞKAN  HASAN BEYLİ O.O.
3 CELAL ÖZDEMİR AHMET CUHARDAR O.O.
  57 KG   21
1 MECİT ERTUĞRUL ŞAHİN BAĞCILAR MUSTAFA KEMAL O.O.
2 EMİRHAN YEŞİLYURT ŞHT. GÖKHAN ESEN O.O.
3 METİN EGE ARAL ERTUĞRUL GAZİ O.O.
3 TALHA KEKEÇ KEMAL HASOĞLU İ.O.O.
  61 KG  61
1 BARAN EFE ÖZCAN  SEFAKÖY ÖZEL UĞUR OKULLARI
2 MUHAMMED MERTKARAGÖZ İSMAİL TARMAN İ.O.O.
3 MUSTAFA ARDA KUVVET ALPARSLAN O.O.
3 EFE TUNCAR ŞHT. POLİS MUSTAFA ERDOĞAN O.O.
  65 KG   14
1 FARUK GÜLEŞÇİ ŞEMSİ TEBRİZİ İ.O.O.
2 AZİZ DAVUT YILDIRIM MEHMET AKİF ERSOY İ.O.O.
3 MURATHAN ÖNCÜAY ŞHT. ERHAN BULUT O.O.
3 MUHAMMET EMİN KARABULUT AZİZ BAYRAKTAR İ.O.O.
  65 KG   25
1 UMUT YILMAZ DOĞAN  ORHAN SİNAN HAMZAOĞLU O.O
2 EMİRHAN YAVUZ MÜNİR NURETTİN SELÇUK O.O.
3 KEREM ALİ ÇATALÇAM ÖZEL AKSA OKULLARI
3 KIRAÇ BACIK ÖZEL GÜNIŞIĞI KOLEJİ
     
  BAYANLAR  
     
  SPORCU ADI OKULU
  29 KG   12
1 AYŞENUR BİÇER BİRİKİM HAYAT GÜNEŞLİ O.O.
2 EYLÜL GÖKÇE İBNİ SİNA O.O.
3 MEHLİKA GAMZE TOMBUL ŞHT. MURAT DEMİRCİ O.O.
3 SALİHA YAREN OKAN MOLLA GÜRANİ O.O.
  33 KG   28
1 HAYRUNİSA GÜRBÜZ NERMİN AHMET HASOĞLU İMAMHATİP O.O.
2 CANSU SÖZEN ORHAN VELİ O.O.
3 NİSANUR ÖZBAY EMLAK KREDİ BANKASI O.O.
3 NUREVŞAN AKYÜZ ŞEMSETTİN SAMİ O.O.
  37 KG  37
1 FATMANUR ÖNER ARMADA OKULLARI O.O.
2 İREM AYDIN BEYLİKDÜZÜ MEDENİYET O.O.
3 HAYRUNNİSA ŞİRKET LÜTFÜ DOĞAN K.A.İ.L. O.O.
3 NUREVŞAN FIRAT HIZIR REİS İ.O.O.
  41 KG   70
1 ELİF SUDE AKGÜL FATİH SULTAN KOLEJİ
2 DURU ASLIM YAHYA KEMAL BEYATLI O.O.
3 İKRA NUR TAŞDUK İYİ DERSLER OKULLARI
3 ELANUR GÜL ALİ FUAT CEBESOY O.O.
  44 KG  71
1 EZGİ ŞENER ŞİŞLİ ATATÜRK O.O.
2 TUANA BEŞLİ HİKMET ULUBAY O.O.
3 AYŞEGÜL ALKAN İKİTELLİ O.O.
3 NİDA ZEYNEP ÖZCAN SOĞANLIK ŞHT. OKTAY KARAKELLİ O.O.
  47 KG   66
1 RÜYA DİLER İBNİ SİNA O.O.
2 ZEYNEP ZÜLAL SAYIN HALİL TÜRKKAN İMAM HATİP O.O.
3 SİMİN ZEYNEP TAŞ SULTAN TEPE O.O.
3 RABİA ÖZTEL PİRİ REİS O.O.
  51 KG  60
1 BEGÜM ZEYNEP TAŞKIN ABDULHAK HAMİT O.O.
2 ZEYNEP SUDE KIRAN ATAKÖY ATATÜRK O.O.
3 SUDENAZ ÖZDEN ŞAİR ERDEM BEYAZIT O.O.
3 SALİHA ZEYNEP BAŞPINAR ŞEYH ŞAMİL İMAM HATİP O.O.
  55 KG   44
1 TUANA AKKOYUNLU ARMADA OKULLARI
2 SUDE DURSUN YUNUS EMRE İMAM HATİP O.O.
3 EZO ÖZDEMİR GÜVERCİNTEPE O O
3 MERİH AKDAĞ SULTANTEPE O.O.
  59 KG   29
1 BÜŞRANUR GÜRSES ŞHT. FERDİ YURDUSEVEN O.O.
2 NAZLI ÇAKIR ORUÇ GAZİ O.O.
3 DAMLA KOŞAR ORHAN GAZİ O.O.
3 ELİF YANIK GÜZEL TEPE O.O.
  59+ KG  45
1 ZEHRANUR BİNGÖL ŞAHİN TEPE O.O.
2 NAZİFE YEŞİLBAĞ ÜLKÜ İ.O.O.
3 SUDENAZ MERYEM TUNÇ ŞHT. RAMAZAN MEŞE O.O.
3 ELİF TUNÇ ÇAĞRI BEY O.O.