İSTANBUL YILDIZLAR TAEKWONDO ŞAMPİYONASI FİNAL SONUÇLARI

0
1553
  Müsabaka Adı İSTANBUL YILDIZLAR TAEKWONDO ŞAMPİYONASI FİNALLERİ  
  Müsabaka tarihi 6-7-8 ARALIK 2019  
  Müsabakanın  Yeri SARIYER KAPALI SPOR SALONU  
  Erkek Sporcu Sayısı 160  
  Bayan Sporcu Sayısı 137  
  TOPLAM SPORCU 297  
       
  ERKEKLER    
       
  33 Kg   16
1 ERDEM PİŞKİN  ÇABUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ   
2 MUHAMET İSLAM CAĞLAYAN TAEKWONDO SK  
3 DOĞUN ÇABUK SULTANGAZİ KIRAL   
4 MAHMUT EMİN ÇİÇEK  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ   
       
  37 Kg   16
1 CAN TUNCER  BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ    
2 HAMZA BAŞTÜRK İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR  K  
3 EFE SELÇUK  GENÇLİK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ   
4 MUHAMMET ENVER PİRBUDAK  İSTANBUL GHSİM (SANCAKTEPE)   
       
  41 Kg   16
1 MURAT BERK KAYA  ÇABUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ   
2 İHSAN COMBAŞ  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR  K  
3 ABDULSAMET ÖNER  CİHAN SPOR KULÜBÜ   
4 NİMETULLAH KÜSKÜ  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR  K  
       
  45 Kg   16
1 HAMZA ENFAL POLAT  ALTUNÇEVİK SPOR KULÜBÜ   
2 MUHAMMET BERA ATEŞ  BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ    
3 ARDA ÇELİK  ÇABUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ   
4 MAHMUT KÜSKÜ  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR  K  
       
  49 Kg   16
1 SEMİH PATAN  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ   
2 SELİM EMİR KUM  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ   
3 YUSUF BİLGİN  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR  K  
4 FATİH MEHMET KOŞAKSIZ  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR  K  
       
  53 Kg   16
1 ZAFER ERDEM DELEN  CİHAN SPOR KULÜBÜ   
2 BURAK TÜRKAN SULTANGAZİ KRAL  
3 AHMED MUHAMMED TÜRKER  CİHAN SPOR KULÜBÜ   
4 EFE ÇETİN  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ   
       
  57 Kg   16
1 BERKAY ERER  ESENLER YAVUZ SELİM SPOR    
2 FARUK ŞANLIER FERDİ  
3 MUHAMMED MERT KARAGÖZ  BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ    
4 ÜMİT MEMECAN  CANSEY SPOR KULÜBÜ   
       
  61 Kg   16
1 HAKAN KAYA  KAĞITHANE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ    
2 YUSUF DURMUŞ  GENÇLİK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ   
3 FARUK GÜLEŞCİ  GENÇLİK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ   
4 HÜSEYİN GÜZEL SULTANGAZİ KRAL SK  
       
  65 Kg   16
1 FURKAN GÖRGÜLÜ  MARKA GENÇLİK EĞİTİM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ   
2 AYBERK KIRAL GÜDEN OLİMPİK SPOR KULÜBÜ    
3 AHMET NALCIOĞLU TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ   
4 BATURALP KOCABICAK YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ   
       
  65+ Kg   16
1 OĞUZHAN CEMAL KOLUKISAOĞLU  KAYNARCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN.   
2 UMUT YILMAZ KAYNARCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN.   
3 RESUL ARDA ATEŞ  GOP ERDOĞAN TAEKWON-DO SPOR KULÜBÜ   
4 BURAK TUNC  TUZLA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ   
       
  BAYANLAR    
       
  29 Kg   3
1 MEDİNE NAZİK YURTKURAN  PENDİK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ   
2 BÜŞRA TABAK  EYMEN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ    
3 NECLA ÖZER  EYMEN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ    
       
  33 Kg   9
1 NEHİR GENİŞ  GOP ERDOĞAN TAEKWON-DO SPOR KULÜBÜ   
2 HAYRUNNİSA GÜRBÜZ  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ   
3 HİLAL OVALI  YAVUZ SULTAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ   
4 NİSANUR ÖZBAY  GOP KUVVET TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ   
       
  37 Kg    13
1 FATMANUR ÖNER  BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ    
2 ZEYNEP DURU KAYA  BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ    
3 NAZLICAN BAĞATOR  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ   
4 HACER AKCAKAYA BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ    
       
  41 Kg   16
1 SELEN GÜNDÜZ  BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ    
2 ZEYNEP ÇİÇEKÇİ  İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ    
3 TACİNİSA ŞAHBAZ FERDİ  
4 CANSU ÖZTÜRK  YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ   
       
  44 Kg   16
1 RÜYA DİLER  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ   
2 ŞEYMA KÖSEOĞLU  BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ    
3 SEVİLAY KARAGÖZ  KAYNARCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN.   
4 EBRAR GİRGÜL FERDİ  
       
  47 Kg   16
1 ALEYNA ŞENYURT  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ   
2 SUĞRA ASAN  GOP ERDOĞAN TAEKWON-DO SPOR KULÜBÜ   
3 ZEYNEP SUDE KIRAN  İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ    
4 ZEYNEP BERİTAN STOCİ FERDİ  
       
  51 Kg   16
1 BEGÜM ZEYNEP TAŞKIN  CİHAN SPOR KULÜBÜ   
2 MELİSA ATEŞ  CİHAN SPOR KULÜBÜ   
3 İLAYDA ŞİMŞEK SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ   
4 BEYZA NUR MARAŞLI  İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ    
       
  55 Kg   16
1 BÜŞRANUR GÜRSES  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR  K  
2 TUANA DENİZ SULTANGAZİ BELEDİYESİ SK  
3 SUDE DURSUN  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR  K  
4 İLKNUR COŞAR  YAVUZ SULTAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ   
       
  59 Kg   16
1 ZEYNEP KOŞAKSIZ  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR  K  
2 DAMLA KOŞAR  ÇETİNOĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ   
3 NİSA İMAMOĞLU  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ   
4 ALEYNA KAHYA  YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ   
       
  59+ Kg   16
1 KISMET ASİL ZİLE  BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK VE SPOR DRN   
2 YAĞMUR EBRU ERBAŞ  CİHAN SPOR KULÜBÜ   
3 AYŞE ZEYNEP SOYYİĞİT SULTANGAZİ BELEDİYESİ SK  
4 YASEMİN HÜSEYİN AHMET SARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN.