İSTANBUL YILDIZLAR TAEKWONDO ŞAMPİYONASI SONUÇLARI

0
2460
  Müsabaka Adı İSTANBUL YILDIZLAR TAEKWONDO ŞAMPİYONASI
  Müsabaka tarihi AVRUPA  yakası: 8-9-10 – 11 KASIM 2019
  Müsabakanın  Yeri SARIYER KAPALI SPOR SALONU
  Erkek Sporcu Sayısı 229
  Bayan Sporcu Sayısı 188
  TOPLAM SPORCU 417
     
  33 Kg 15
1 MUHAMMED BARBAROS BALKI  CİHAN SPOR KULÜBÜ 
2 DOĞUN ÇABUK SULTANGAZİ KIRAL 
3 EGE AYÇİÇEK  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR K
4 MUHAMMED EMİR BAYRAM  RUMELİKAVAĞI SPOR KULÜBÜ 
5 YUSUF DEMİR  GELİŞİM KOMPLEKSİ SPOR KULÜBÜ  
6 YİĞİTCAN DANDAN  KAĞITHANE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ  
7 EFE KARANLIK SİLİVRİ  LİDER TAEKWONDO SK
8 MURAT BİNGÖL FERDİ
     
  37 Kg 14
1 MUHAMMET EMİN MAVİ  KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
2 UĞUR ŞEN  BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK VE SPOR DRN 
3 ERHAN DUNDAR  KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
4 CAN TUNCER  BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ  
5 HÜSEYİN EREN METE  YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
6 MUSTAFA EMİN ATLIHAN  ÖZTAŞ SPOR KULÜBÜ 
7 RAİF KEREM VRMİCA  VAHYETTİN YILDIRIM SPOR KULÜBÜ 
8 HAMZA BAŞTÜRK İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR  K
     
  41 Kg 30
1 İHSAN COMBAŞ  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR  K
2 ABDULSAMET ÖNER  CİHAN SPOR KULÜBÜ 
3 BURAK ARSLAN  ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ  
4 YÜŞA ARİF KABACA  KÜÇÜKÇEKMECE YILDIZLAR GENÇ. VE SP. 
5 İSLAM KELEŞ  ESENYURT AK SIRRI ARAS SPOR KULÜBÜ  
6 NİMETULLAH KÜSKÜ  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR  K
7 AHMET YASİN ÇELEBİ  YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
8 GÖKTÜRK TARKAN SUÇIKAR  GOP KUVVET TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
     
  45 Kg 34
1 MUHAMMET BERA ATEŞ  BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ  
2 HAMZA ENFAL POLAT  ALTUNÇEVİK SPOR KULÜBÜ 
3 ZEKİ CAN DÜNDAR  BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK VE SPOR DRN 
4 MAHMUT KÜSKÜ  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR  K
5 AHMET KADAR FATİH KARAGÜMRÜK SK
6 UMUT ALTEKİN BAĞCILAR BELEDİYESİ SK
7 SEMİH KARADAĞ  AYTAN SPOR KULÜBÜ 
8 YİĞİTHAN ABUT İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR  K
     
  49 Kg 33
1 YUSUF BİLGİN  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR  K
2 FATİH MEHMET KOŞAKSIZ  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR  K
3 MAGJAN CANALTAY  ALTUNÇEVİK SPOR KULÜBÜ 
4 EMİN YAVUZ  AYTAN SPOR KULÜBÜ 
5 ENSAR FATİH ÇABUK İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR  K
6 ARDA ALTINTAŞ  GOP ERDOĞAN TAEKWON-DO SPOR KULÜBÜ 
7 DENİZ BARAN ÖZDEMİR  SİLİVRİ TAEKWON-DO SP.  
8 FARUK EMİN PEKER  BAĞCILAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ  
     
  53 Kg 19
1 ZAFER ERDEM DELEN  CİHAN SPOR KULÜBÜ 
2 FURKAN KÜSKÜ  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR  K
3 BURAK TÜRKAN SULTANGAZİ KRAL
4 AHMED MUHAMMED TÜRKER  CİHAN SPOR KULÜBÜ 
5 ERDEM EFE ÖNDEREN  UÇAN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ  
6 MUHAMMET TALHA OZİL  ALTUNÇEVİK SPOR KULÜBÜ 
7 MUHAMMED GEZER  SİLİVRİ TAEKWON-DO SP.  
8 UĞUR TÜRKMEN FERDİ
     
  57 Kg 27
1 BERKAY ERER  ESENLER YAVUZ SELİM SPOR  
2 ERDEM VATANSEVER  ZEYTİNBURNU SPOR MERKEZİ KULÜBÜ 
3 UMUT BARAN ÇELEBİ FATİH KARAGÜMRÜK SPOR KULÜBÜ  
4 MUHAMMED MERT KARAGÖZ  BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ  
5 BİLAL ÖZTÜRK İSTANBUL KAYAŞEHİR SK
6 GÖKAY SÜRGÜN  RUMELİKAVAĞI SPOR KULÜBÜ 
7 YAVUZ SELİM ÖZTÜRK ESENYURT TAEKWONDO SK
8 ÜMİT MEMECAN  CANSEY SPOR KULÜBÜ 
     
  61 Kg 17
1 HAKAN KAYA  KAĞITHANE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ  
2 HÜSEYİN GÜZEL SULTANGAZİ KRAL SK
3 EMİRHAN ILGIN  BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK VE SPOR DRN 
4 BARAN EFE ÖZCAN  KÜÇÜKÇEKMECE YILDIZLAR GENÇ. VE SP. 
5 MURATHAN ÖNCÜAY  BAHÇELİEVLER GENÇLİK TAEKW.SP. 
6 ÖMER TUTUMERİ  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR  K
7 MUHAMMED EMRE EREN  BAĞCILAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ  
8 FURKAN PEKER  BAĞCILAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ  
     
  65 Kg 15
1 ŞAHİN ZEKİ SULAR  ZEYTİNBURNU SPOR MERKEZİ KULÜBÜ 
2 AYBERK KIRAL GÜDEN OLİMPİK SPOR KULÜBÜ  
3 BESMULLAH NİKZADA  ESENYURT AK SIRRI ARAS SPOR KULÜBÜ  
4 GÜLABİ ŞİMŞEK  ESENYURT AK SIRRI ARAS SPOR KULÜBÜ  
7 MUHAMMED MİRAÇ RECEP BEKTAŞ  KÜÇÜKÇEKMECE YILDIZLAR GENÇ. VE SP. 
6 KAĞAN DEMİR  BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK VE SPOR DRN 
5 EFE AHMET UZUNKAYA  BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ  
8 HASAN ÖMER CAN ÖZTAŞ
     
  65+ Kg 26
1 BERKE GÜLEÇ  BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ  
2 SEMİH HAMZA VAROL  ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ  
3 RESUL ARDA ATEŞ  GOP ERDOĞAN TAEKWON-DO SPOR KULÜBÜ 
4 AHMED ÖZBEK  ÖZDEMİR TAEKWONDO İHTİSAS KULÜBÜ 
5 BERDAN ALİ FIRAT  GOP ERDOĞAN TAEKWON-DO SPOR KULÜBÜ 
6 OĞUZHAN CANLI  NEDİM KUŞCU SPOR KULÜBÜ 
7 EFEKAN SEL  ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ  
8 İBRAHİM ŞENSES SULTANGAZİ BELEDİYESİ SK
     
  29 Kg 2
1 BÜŞRA TABAK  EYMEN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ  
2 NECLA ÖZER  EYMEN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ  
     
  33 Kg 5
1 NEHİR GENİŞ  GOP ERDOĞAN TAEKWON-DO SPOR KULÜBÜ 
2 NİSANUR ÖZBAY  GOP KUVVET TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
3 BÜŞRA BAŞAR  SİLİVRİ TAEKWON-DO SP.  
4 ŞAHSENEM ÇELIK  SİLİVRİ LİDER TAEKWONDO SPOR  
5 NEHİR KIZILÇAY  EYMEN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ  
     
  37 Kg  17
1 FATMANUR ÖNER  BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ  
2 HACER AKCAKAYA BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ  
3 ZEYNEP DURU KAYA  BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ  
4 ZEYNEP ÖZKOCA  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR  K
5 NEŞRAH FEYZA SEYREK  BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ  
6 ELİF ÇELİK  ŞAMPİYON GENÇLER SPOR KULÜBÜ  
7 ZEYNEP KENAR  BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK VE SPOR DRN 
8 SUNA EKİCİ  YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
     
  41 Kg 19
1 EZGİ ŞENER  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ  
2 SELEN GÜNDÜZ  BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ  
3 MELİKE MENDİ  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR  K
4 ZEYNEP ÇİÇEKÇİ  İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ  
5 İLAYDANUR TATAROĞLU  YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
6 SAMİRA AVCI  SİLİVRİ LİDER TAEKWONDO SPOR  
7 ELANUR GÜL  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ  
8 MELİSA NİLÜFERA SULTANGAZİ KIRAL 
     
  44 Kg 25
1 ŞEYMA KÖSEOĞLU  BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ  
2 SELİNAY EKİZ SULTANGAZİ BELEDİYESİ SK
3 ZEYNEP CEREN ÇOLPAN  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR  K
4 BEYZANUR YILMAZER SULTANGAZİ BELEDİYESİ SK
5 SANİYE MİNE YILMAZ SULTANGAZİ BELEDİYESİ SK
6 EBRAR GİRGÜL FERDİ
7 EYLÜL ÇETİN  ESENLER YAVUZ SELİM SPOR  
8 SENANUR AYAN  EYMEN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ  
     
  47 Kg 32
1 MERYEM ELİF İYİN  BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ  
2 ZEYNEP SUDE KIRAN  İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ  
3 CEMİLE EKİCİ  YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
4 ÖZGE ÇALIŞKAN  EYMEN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ  
5 ESMA NUR AKAN  GOP ERDOĞAN TAEKWON-DO SPOR KULÜBÜ 
6 SUĞRA ASAN  GOP ERDOĞAN TAEKWON-DO SPOR KULÜBÜ 
7 ZEYNEP BERİTAN STOCİ FERDİ
8 AYŞE REVZA ASLAN SULTANGAZİ KRAL SK
     
  51 Kg 31
1 BEGÜM ZEYNEP TAŞKIN  CİHAN SPOR KULÜBÜ 
2 MELİSA ATEŞ  CİHAN SPOR KULÜBÜ 
3 SUDENAZ ÖZDEN  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR  K
4 SUDEGÜL İLAYDA ŞENGÜL  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR  K
5 BEYZA NUR MARAŞLI  İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ  
6 MELİS TEMİZ  KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
7 ELANUR ELMA  KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
8 ZEHRA DORA  ÖĞRETİCİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 
     
  55 Kg 19
1 BERRA NUR AKTAŞ  KÜÇÜKÇEKMECE YILDIZLAR GENÇ. VE SP. 
2 BÜŞRANUR GÜRSES  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR  K
3 SUDE DURSUN  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR  K
4 TUANA DENİZ SULTANGAZİ BELEDİYESİ SK
5 HAZAL DOĞAN FERDİ
6 MERVE NUR ALTUĞ  YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
7 ŞEYDANUR AYDIN  ŞAMPİYON GENÇLER SPOR KULÜBÜ  
8 EZGİ DOMBACI KILIC TAEKWONDO SK
     
  59 Kg 15
1 ESMANUR YILMAZ  KÜÇÜKÇEKMECE YILDIZLAR GENÇ. VE SP. 
2 ZEYNEP KOŞAKSIZ  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR  K
3 YAREN KÜÇÜKERTUNÇ  ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ  
4 ALEYNA CELEP  ALTUNÇEVİK SPOR KULÜBÜ 
5 İLAYDA KAYA  İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ  
6 ZEYNEP ÇATAK  FATİH KARAGÜMRÜK SPOR KULÜBÜ  
7 HAVVA NUR ARTIK  İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ  
8 ELİF YANIK  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ  
     
  59+ Kg 23
1 YAĞMUR EBRU ERBAŞ  CİHAN SPOR KULÜBÜ 
2 KISMET ASİL ZİLE  BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK VE SPOR DRN 
3 HURİYE RUMEYSA ULU  GÜDEN OLİMPİK SPOR KULÜBÜ  
4 HİLAL YENİCİ  1453 BAŞAKŞEHİR SPOR KULÜBÜ  
5 AYŞE ZEYNEP SOYYİĞİT SULTANGAZİ BELEDİYESİ SK
6 AYŞE YAĞMUR GÜLPINAR  ŞAMPİYON GENÇLER SPOR KULÜBÜ  
7 ŞEYMA ULUOCAK  İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 
8 İREM KISAOHANYAN  GOP KUVVET TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
     
  Müsabaka Adı    : İSTANBUL YILDIZLAR TAEKWONDO ŞAMPİYONASI
  Müsabaka tarihi  :  ANADOLU yakası : 12-13-14 KASIM 2019
  Müsabakanın  Yeri :  SARIYER KAPALI SPOR SALONU
  ERKEK SPORCU 152
  BAYAN SPORCU 134
  TOPLAM SPORCU 286
     
     
  33 Kg 6
1 ERDEM PİŞKİN  ÇABUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 MUHAMET İSLAM CAĞLAYAN TAEKWONDO SK
3 MAHMUT EMİN ÇİÇEK  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
4 YÜCEL DUMAN  ÜMRANİYE KAHRAMAN SPOR KULÜBÜ 
5 ARDA CEYLAN ÇABUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
6 MEVLÜT EFE ERDEM  GENÇLİK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
     
  37 Kg 14
1 MUHAMMET ENVER PİRBUDAK  İSTANBUL GHSİM (SANCAKTEPE) 
2 YUNUSEMRE DEMİRBOZAN  ÇABUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 EFE SELÇUK  GENÇLİK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 ÖMER COŞAR  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
5 URAL BOZKURT  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
6 BURAK BERBER FERDİ
7 FEYTULLAH AKYASAN  SULTANBEYLİ ZİRVE GENÇLİK VE SPOR KLB.DR 
8 İSRAFİL YILDIZ  SANCAKTEPE BİRLEŞİM GENÇ. VE SP. KLB. 
     
  41 Kg 22
1 MURAT BERK KAYA  ÇABUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 ALİ AGAH KUNT  AHMET SARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 
3 BERAAT ÜNVER  MALTEPE ORHAN YENMİŞ GENÇLİK SP.KLB.DRN. 
4 TAHA KARAÇOBAN  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
5 EREN KILIÇ ASLAN YAVUZ SULTAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
6 FURKAN KARACA  UZUNÇAVDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
7 ÖMER YASİN KAYI FERDİ
8 KEREM ARDA AĞYILDIZ  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
     
  45 Kg 25
1 ARDA ÇELİK  ÇABUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 İLYAS AYAZOĞLU  KAYNARCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 
3 FİKRET ERDOĞAN  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
4 KEREM KOŞAR  PENDİK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 
5 ÖNDER AY  YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
6 CİHAN ASLAN  SULTANBEYLİ ZİRVE GENÇLİK VE SPOR KLB.DR 
7 ÖNDER KALYON  HAKAN DÖVÜŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
8 MEHMET LİMON  YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
     
  49 Kg 22
1 SELİM EMİR KUM  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
2 SEMİH PATAN  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
3 ARDA AVAR  YAVUZ SULTAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 MUSTAFA SERHAN KARADENİZ  ÇABUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
5 AHMET EMİR ÇOĞUL  KAYNARCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 
6 CANER ATEŞ  SANCAKTEPE BİRLEŞİM GENÇ. VE SP. KLB. 
7 AHMET MUHAMMED ATEŞ  SANCAKTEPE BİRLEŞİM GENÇ. VE SP. KLB. 
8 RAFET SAYIN  DOĞUŞ UZAKDOĞU GENÇLİK VE SPOR KLB.DRN. 
     
  53 Kg 18
1 MEHMET EREN KOÇAK  ÇABUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 HALİL EFE KUŞTEMUR  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
3 EFE SOYLU  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
4 EFE ÇETİN  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
5 ABDULLAH İKBAL KAYI FERDİ
6 MEHMET KAAN SEZEN  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
7 AHMET MUSTAFA KÖSE  YAVUZ SULTAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
8 AHMET BİLGİÇ  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
     
  57 Kg 10
1 FARUK ŞANLIER FERDİ
2 SÜLEYMAN BİLGİÇ  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
3 EMİRKAN KARAGÖZ  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
4 BATUHAN GÖÇ  ÖYKÜM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
5 ONUR MERT  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
6 YUSUF AKİF ARAS  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
7 SALİH YİĞİT ŞAHİNER  KAFKAS TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
8 YİĞİTALP ŞİMŞİR YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
     
  61 Kg 7
1 YUSUF DURMUŞ  GENÇLİK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 FARUK GÜLEŞCİ  GENÇLİK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 AKİF SATILMIŞ  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
4 BEDİRHAN COŞKUN  ÇAĞLAYAN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
5 AHMED ARDA CANAÇ  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
6 MUSTAFA YAĞIZ KAYNARCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 
7 TARIK KEREM AYDIN  HAKYOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
     
  65 Kg 13
1 BURAK DOĞUKAN DÖRTBAŞ  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
2 KIRAÇ BACIK  GENÇLİK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 FURKAN GÖRGÜLÜ  MARKA GENÇLİK EĞİTİM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 MUSTAFA YEŞİL  KAFKAS TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
5 MEHMET FATİH ALTUN ELMALI TAEKWONDO  SK
6 MERT İSMAİL TURNACI DEMİRCAN SPOR KULÜBÜ
7 BATURALP KOCABICAK YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
8 AHMET NALCIOĞLU TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
     
  65+ Kg 16
1 ALİ ERDEM YEŞİLYURT  ÖYKÜM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 EMİRHAN VEYSEL ÇATALTAŞ  UZUNÇAVDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 UMUT YILMAZ KAYNARCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 
4 OĞUZHAN CEMAL KOLUKISAOĞLU  KAYNARCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 
5 M.DENİZ LEGKOV YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
6 BERKAY DEMİR  MARKA GENÇLİK EĞİTİM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
7 ARDA EĞRİOĞLU  YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
8 BURAK TUNC  TUZLA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
     
  29 Kg 1
1 MEDİNE NAZİK YURTKURAN  PENDİK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 
     
  33 Kg 4
1 HAYRUNNİSA GÜRBÜZ  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
2 HİLAL OVALI  YAVUZ SULTAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 ŞEYMANUR YAMAN KAYNARCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 
4 TUGBA YILDIRIM FERDİ
     
  37 Kg  5
1 İKRA NUR TAŞOLUK  ÇETİNOĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 NAZLICAN BAĞATOR  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
3 BAHAR DURĞUN  HAKAN DÖVÜŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 SUNA ÖLMEZ  YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
5 HAYRÜNNİSA ŞİRKET  HAKYOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
     
  41 Kg 25
1 TACİNİSA ŞAHBAZ FERDİ
2 HELİN BATUR  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
3 CANSU ÖZTÜRK  YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
4 ELİF SUDE ÖZKAN  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
5 GÜLÇİN TUĞBA KARAÇOBAN  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
6 MERYEM ÇAKAR  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
7 DURU ASLIM  YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
8 RÜYA MERCAN AHMET SARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 
     
  44 Kg 25
1 RÜYA DİLER  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
2 ZEYNEP ZÜLAL SAYIN  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
3 BÜŞRA NUR KURT  ÖYKÜM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 SEVİLAY KARAGÖZ  KAYNARCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 
5 AYŞE MELEK TEZCAN  YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
6 HAYRUNİSA  ARDUÇ SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
7 ALEYNA NUR KOYU  ÖYKÜM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
8 HATİCE NUR ÇOBAN  SOĞANLIK SPOR KULÜBÜ 
     
  47 Kg 11
1 ALEYNA ŞENYURT  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
2 MELİKE ÖMÜR  YAVUZ SULTAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 RABİA ÖZTEL  ÖYKÜM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 YADİGAR ŞEVVAL MERT  YAVUZ SULTAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
5 REYHAN KÜÇÜK  ÇETİNOĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
6 İREM YADİKAR  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
7 ZİLAN İREM DURĞUN  HAKAN DÖVÜŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
8 SILA ALIŞARLI  KAFKAS TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
     
  51 Kg 22
1 SEVGİ KORKMAZ  ÇETİNOĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 İLAYDA ŞİMŞEK SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
3 ZEYNEP EROL  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
4 EYLÜL ROJİN DAĞLI  DOĞUŞ UZAKDOĞU GENÇLİK VE SPOR KLB.DRN. 
5 BUSE NUR SEZER  BİRLEŞİM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 
6 DAMLA ALTUNOĞLU  YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
7 YAĞMUR SULTAN GÜDÜK  ASFA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
8 EDANUR KARAMAN  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
     
  55 Kg 14
1 DİLRUBA TOKGÖZ ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK
2 HAZAL IŞIL OLKUN  YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
3 İLKNUR COŞAR  YAVUZ SULTAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 MERİH AKDAĞ ÖYKÜM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
5 FERAYE KARABACAK  ÖYKÜM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
6 SİNEM ACAR DEMİRCAN SSPOR KULÜBÜ
7 ÖZLEM ŞAHBAZ  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
8 İPEK NEVAL KAHVECİ  MARKA GENÇLİK EĞİTİM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
     
  59 Kg 13
1 NİSA İMAMOĞLU  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
2 DAMLA KOŞAR  ÇETİNOĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 ALEYNA KAHYA  YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
4 MİRAY AKGÜN  YAVUZ SULTAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
5 JANSET REYNA KILIÇLAR  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
6 BUSE NUR KARAMAN  BEYKOZ ELMALI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
7 AYŞE NUR YOLGÖSTEREN  KAFKAS TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
8 GİZEM GENÇALİOĞLU  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
     
  59+ Kg 14
1 BAŞAK GÖÇ  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
2 YASEMİN HÜSEYİN AHMET SARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 
3 MİRAÇ ÜLKER ÇELİK  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
4 ELİF TUNÇ  TUZLA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
5 ULYA BİRGEN ÇERKEŞ  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
6 İREM AYAS  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
7 İLKNUR ALTINBAŞ  ASFA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
8 SUDENAZ MERYEM TUNÇ  KAFKAS TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ