İSTANBUL ÜMİTLER TAEKWONDO ŞAMPİYONASI SONUÇLAR

0
976
Musabaka Adı    :İSTANBUL ÜMİTLER TAEKWONDO ŞAMPİYONASI
Musabaka tarihi  : 03-04-05-06 EKİM 2019
Müsabakanın  Yeri : KAGITHANE BELEDİYESİ YAHYA KEMAL SPOR KOMPLEKS
     
  ERKEKLER  
     
  54 KİLO ERKEK ÜMİTLER 29
1 BİLAL KÜSKÜ  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 
2 MAHSUM KÜSKÜ  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 
3 BERKAN GENİŞ  GOP ERDOĞAN TAEKWON-DO SPOR KULÜBÜ 
4 İBRAHİM COŞAR  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
  58 KİLO ERKEK ÜMİTLER 14
1 HALİL İBRAHİM ÇAPAR İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 
3 GÖRKEM POLAT  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 
3 EREN CAN DEMİR  YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
4 TARKAN TUÇ  KÜÇÜKÇEKMECE YILDIZLAR GENÇ. VE SP.KLB. 
  63 KİLO ERKEK ÜMİTLER 39
1 AHMET KÜSKÜ  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 
2 ÖMÜR KAYA  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
3 VELİ ERDEM REÇBER  GOP ERDOĞAN TAEKWON-DO SPOR KULÜBÜ 
4 ÖMER ERDİ KOÇYİĞİT  İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
  68 KİLO ERKEK ÜMİTLER 21
1 EMİRCAN TURAN İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 
2 ONUR MEŞE  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 
3 MUHAMMED ENES ŞAHİN  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 
4 ÖMER FARUK ÇELEBİ  YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
  74 KİLO ERKEK ÜMİTLER 16
1 NESİM KÜSKÜ  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 
2 MEHMET SELAMİ ASLAN FERDİ
3 YASİN YETİŞ KAPTAN  BAĞCILAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DRN. 
4 METİN HASAN ŞENOĞLU  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
  80 KİLO ERKEK ÜMİTLER 12
1 KENAN IŞIK  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
2 RAMAZAN DAYAN  GOP ERDOĞAN TAEKWON-DO SPOR KULÜBÜ 
3 TURHAN KADİR KARADENİZ  BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 
4 CİHAN TURAN  SEYRANTEPE SPOR KULÜBÜ 
  87 KİLO ERKEK ÜMİTLER 4
1 BERKAY CANER ÖZDEMİR  AHMET SARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 
2 CAN KOÇ  KAHRAMAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 ERHAN DALKILIÇ  ŞAMPİYON GENÇLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
4 KEREM OĞUZ  ÖYKÜM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
  +87 KİLO ERKEK ÜMİTLER 12
1 FERHAT GÜLKAYA  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
2 MUHAMMED EMİN TEKE  ALTUNÇEVİK SPOR KULÜBÜ 
3 BİLAL YALMAÇ  GOP ERDOĞAN TAEKWON-DO SPOR KULÜBÜ 
4 İSA SOLAKOĞLU  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
     
     
     
     
     
  BAYANLAR  
  46 KİLO BAYAN ÜMİTLER 16
1 BETÜL ÖZTEKİN  BAŞAKŞEHİR ÜNLÜ SPOR KULÜBÜ 
2 İLAYDA EZO ÖZCAN  GOP ERDOĞAN TAEKWON-DO SPOR KULÜBÜ 
3 DENİZ YILDIRIM  KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 BEYZAGÜL ÇORUM  KAĞITHANE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
  49 KİLO BAYAN ÜMİTLER  
1 ÇAĞLANUR MUZAÇ  KÜÇÜK ÇEKMECE YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ
2 ZEHRA MENGÜVERDİ  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
3 DİLANUR ÇETİNKAYA  İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 ÖZNUR KALYON  HAKAN DÖVÜŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
  53 KİLO BAYAN ÜMİTLER 18
1 TUĞÇE KADER ESEN  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
2 ZEHRA ABAY  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
3 GAMZE KARABULUT  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
4 ŞÜKRAN ARİFE AKDEMİR  RUMELİKAVAĞI SPOR KULÜBÜ 
  57 KİLO BAYAN ÜMİTLER 15
1 ŞEYMA OKULEVİ  ÖZTAŞ SPOR KULÜBÜ 
2 SUDENAZ ERTÜRK  BAĞCILAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DRN. 
3 SEBİHA NUR ŞENLİK  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
4 ALEYNA MİLDAN  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
  62 KİLO BAYAN ÜMİTLER 14
1 HURİYE NUR ERGİN  İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 ŞİMAL ORMAN  BAYRAMPAŞA YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ 
3 AZRA BAŞAK ASLAN  ÖZTAŞ SPOR KULÜBÜ 
4 ŞEYMA ELİF HINÇAL  GİRNE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
  67 KİLO BAYAN ÜMİTLER 9
1 ALEYNA YILMAZ  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 
2 MELİKE SIRDAŞ  BEYLİKDÜZÜ TURKUAZ AKADEMİ SP.KLB.DRN. 
3 BERFİN ERDOĞAN  İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 BEGÜM AKTEL  ÇAĞLAYAN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
  73 KİLO BAYAN ÜMİTLER 5
1 AYŞEGÜL GÖZEY  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
2 SILA UZUN  GOP KUVVET TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
3 BERRA NİL HASANOGLU  SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇ. VE SP. KLB. 
4 FEYZA KARACA UZUNÇAVDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
  +73 KİLO BAYAN ÜMİTLER 6
1 TUĞBA DONUKARA İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 
2 HİLAL BEYZA ÇİL BAĞCILAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DRN. 
3 ALEYNA AKÇAY  UZUNÇAVDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 SUDE BİLGİLİ  GİRNE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ