İSTANBUL POOMSAE ŞAMPİYONASI 2019 SONUÇLAR

0
110
İSTANBUL POOMSAE ŞAMPİYONASI 2019 DERECELER
Müsabakanın  Adı        : İSTANBUL TAEKWONDO POOMSE ŞAMPİYONASI
Müsabaka  Tarihi         : 07-08 Eylül / 09 / 2019
Müsabakanın  Yeri       : KAGITHANE BELEDİYESİ YAHYA KEMAL SPOR KOMPLEKSİ
     
10_11 YAŞ ERKEK MİNİKLER POOMSAE
1 MEHMET KEREM PEKEL KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
2 FATİH SÖZKESEN KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
3 ALİ DAVUTOĞLU KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ
3 MEHMET BERKE YILDIZ KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
10_11 YAŞ BAYAN MİNİKLER POOMSAE
1 AYŞE NUR BİÇER İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
2 ÇİĞDEM NUR COŞGUN  İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
3 ELİZAN NUR GÜL İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
3 SUDENUR KARAMAN İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
12_14 YAŞ ERKEK YILDIZLAR POOMSAE
1 MUHAMMET EMİN MAVİ KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
2 BURAK KILIÇ KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
3 FURKAN IŞIKGÖZ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.
3 EFE ELMA KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
12_14 YAŞ BAYAN YILDIZLAR POOMSAE
1 EYLÜL SEZGİN KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
2 HAYRUNNİSA AYGÜN İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.
3 ŞEVVAL GÖKHAN İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.
3 ELANUR ELMA KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
15_17 YAŞ ERKEK GENÇLER POOMSAE
1 AYKUT TAŞGIN İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.
2 SERKAN ÜNAL YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
3 ÖMER FARUK ÖZTÜRK ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
3 ERDEM ÇELİK ATİKALİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
15_17 YAŞ BAYAN GENÇLER POOMSAE
1 BEYZA NUR KARA ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
2 BEYZANUR ÇIĞRIKCI KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
3 EMİNE KABAALİOĞLU YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
3 MELEK HAMİDE SAĞLAM İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
18_30 YAŞ ERKEK POOMSAE
1 VOLKAN KURTUL ATİKALİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
2 RESUL DEMİR KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ
3 ENES TAHA COMBAŞ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.
3 GÜNEY ACUN ÜSKÜDAR TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
18_30 YAŞ BAYAN POOMSAE
1 KÜBRA CEMRE GÜNGÖR İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
2 MELİKE ÇİÇEK İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.
3 TUĞÇE ÖZEN KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
3 BAŞAK ERSÖZ KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
31_40 YAŞ ERKEK POOMSAE
1 MURAT SARIKUŞ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.
2 UĞUR TUZLU İSTANBUL  BEYKOZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
3 AHMET ENES DEMİRCİ  ZEYTİNBURNU SPOR MERKEZİ
3 LEVENT ERYILMAZ HAKYOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEGİ
31_40 YAŞ BAYAN POOMSAE
1 NEZAHAT İSLAM  İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
2 AYŞEGÜL BALMUK ALBAYRAKLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
3 AYŞE KİREZ ALBAYRAKLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
3 ŞENGÜL SÖNMEZ ALBAYRAKLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
41_50 YAŞ ERKEK POOMSAE
1 ZEYNEL ÇELİK KILIÇ TAEKWONDO
2 İSMAİL KONANÇ İSTANBUL  BEYKOZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
3 KEMAL KAHRAMAN   HAKYOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
3 BÜLENT GÜL BAĞCILAR OLİMPİK
41_50 YAŞ BAYAN POOMSAE
1 SULTAN CAN   İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
2 EBRU HAKİKATLI İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.
3 SENEM KEMALOĞLU  İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
3 DERYA MARAŞLI İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
61_65 YAŞ ERKEK POOMSAE
1 METİN AY   ZEYTİNBURNU SPOR MERKEZİ KULÜBÜ
2 AŞHİM AİŞAEV   ZEYTİNBURNU SPOR MERKEZİ KULÜBÜ
51_60 YAŞ ERKEK POOMSAE
1 DURSUNALİ BALMUK   ALBAYRAKLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
2 YAVUZ KAHRAMAN   KAHRAMAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
65 YAŞ ÜSTÜ ERKEK POOMSAE
1 MUSTAFA AYIK   ALBAYRAKLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
2 İSMET SAGLAM İSMET SAGLAM SK
     
     
10_11 ERKEK/BAYAN MİNİKLER PAIR POOMSAE
1 ALİ DAVUTOĞLU – MELİSA KARAKAŞ KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ
2 İREM COŞKUN – ÖMER KAAN GÖKHAN İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.
3 DENİZ EDİZ – EMİNEGÜL ÇAPKIN ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
3 ÇİĞDEM NUR COŞGUN – BARAN MERDİN İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
12_14 ERKEK/BAYAN YILDIZLAR PAIR POOMSAE
1 MERT KURTHASAN – MELİS TEMİZ KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
2 TUANA AYAZ – FURKAN KÜSKÜ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ   SPOR KLB.
3 FURKAN ÖZKAN – ZEYNEP EBRAR ALTIN KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ
3 MUHAMMED YUSUF ÇIĞRIKCI – AYBİLGE KARALİ KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
15_17 ERKEK/BAYAN GENÇLER PAIR POOMSAE
1 EMİNE KABAALİOĞLU – SERKAN ÜNAL YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
2 GAMZE AKÇAY – KEREM AKKOÇ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.
3 MUSTAFA YILMAZ – AYŞE SILA KANTARÇEKEN TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
3 GÖKHAN BÜYÜKKAYA – HİLAL NİL BAY KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ
30 YAŞ ALTI ERKEK/BAYAN PAIR POOMSAE
1 İREM ŞİŞMAN – VOLKAN KURTUL ATİKALİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
2 MELİKE ÇİÇEK – ENES TAHA COMBAŞ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ   SPOR KLB.
3 MUSTAFA EMRE BAY – BEYZA KOÇOĞLU KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ
3 ALPEREN TONGAL – DENİZ YILDIRIM KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ
30 YAŞ ÜSTÜ ERKEK/BAYAN PAIR POOMSAE
1 NEZAHAT İSLAM – MURAT GÜNGÖR İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ
2 DURSUN ÇALIŞKAN – SİNEM KEMALOGLU BAĞCILAR OLİMPİK
     
     
10_11 YAŞ ERKEK MİNİKLER TAKIM POOMSAE
1 FATİH SÖZKESEN – MEHMET BERKE YILDIZ – MEHMET KEREM PEKEL KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
2 UĞUR HAN YILMAZ – TALHA BORA ŞAHİN – DENİZ EDİZ ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
3  ŞAHİN SAATCİ – ENES ALAKAŞ – MUHAMMET NALBANT ŞAMPİYON GENÇLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
10_11 YAŞ BAYAN MİNİKLER TAKIM POOMSAE
1 AYŞE NUR BİÇER – ELİZAN NUR GÜL – REYHAN ULUOCAK İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
2 SÜMEYYE ŞULE BİÇER – ZEYNEP VURAL – MELEK GENÇ KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ
3 MÜBERRA SEVİM SÜRÜCÜ – BERRA SÜRÜCÜ – NİSA NUR ŞİTİLBAY BAHÇELİEVLER GENÇLİK TAEKW.SP.KLB.DRN.
12_14 YAŞ ERKEK YILDIZLAR TAKIM POOMSAE
1 MUHAMMET EMİN MAVİ – ERHAN DUNDAR – EFE ELMA KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
2 FURKAN ÖZKAN – YİĞİT EFECAN MUTLU – ERDİ DAVUTOĞLU KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ
3 MERT KURTHASAN – MUHAMMED YUSUF ÇIĞRIKCI – BURAK KILIÇ KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
3 FURKAN IŞIKGÖZ – ENES AYBERK TÜRKSOY – HASAN BUĞRA ŞEN  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.
12_14 YAŞ BAYAN YILDIZLAR TAKIM POOMSAE
1 EYLÜL SEZGİN – ELANUR ELMA – SILA TAŞDAN KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
2 HAYRUNNİSA AYGÜN – ŞEVVAL GÖKHAN – BERRA ÇAKIR İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.
3 ESMA YILDIZ – MELİS TEMİZ – EDA ÖZMERAL KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
3 ZEYNEP SUDE KIRAN – BEYZA NUR MARAŞLI – ZEYNEP ÇİÇEKÇİ İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
15_17 YAŞ ERKEK GENÇLER TAKIM POOMSAE
1 ERDEM ÇELİK – AHMET GÖRKEM GÜRSU –  EYÜP ENSAR DURAK ATİKALİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
2 CANER GÜL – DENİZ ATA – ÖMER FARUK ÖZTÜRK ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
3 ALİ RIZA YILDIZ – GÖKHAN BÜYÜKKAYA – MUHAMMED SELİM MECBUR KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ
15_17 YAŞ BAYAN GENÇLER TAKIM POOMSAE
1 MELEK HAMİDE SAĞLAM – AZRA MARAŞLI – PINAR MERDİN İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
2 BEYZA NUR KARA – DİLEK DEĞİRMENCİ – FATMA AKBAŞ ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
3 BETÜL ÇİÇEK – CANSU GÜCÜYENER – GAMZE AKÇAY İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ   SPOR KLB.  
3 PINAR ÇİFTÇİ – ELİF EZGİ AKBAŞ – SUDE AYDEMİR İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
 
1 YAŞAR AYDINOĞLU – İSMAİL KONANÇ – UĞUR TUZLU BEYKOZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
2 AHMET ENES DEMİRCİ – METİN AY – ASHİM AİŞAEV ZEYTİNBURNU SK
3
DURSUN ÇALIŞKAN – BÜLENT GÜL –  ZİYA KANTEKİN BAĞCILAR OLİMPİK
30 YAŞ ÜSTÜ BAYAN TAKIM POOMSAE
1 AYŞE KİREZ – AYŞEGÜL BALMUK – ŞENGÜL SÖNMEZ ALBAYRAKLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
2 SULTAN CAN – DERYA MARAŞLI – AYLA MERDİN İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
30 YAŞ ALTI ERKEK TAKIM POOMSAE
1 MUSTAFA EMRE BAY – RESUL DEMİR – ALPEREN TONGAL KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ
30 YAŞ ALTI BAYAN TAKIM POOMSAE
1 MELİSA MELTEM İPEK – BEYZA KOÇOĞLU – DENİZ YILDIRIM KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ
2 BAŞAK ERSÖZ – TUĞÇE ÖZEN – EBRU KELKİTLİ KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
3 KÜBRA CEMRE GÜNGÖR – İCLAL KÜÇÜK – ÖZLEM ÇİFTÇİ İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
     
     
     
12_17 YAŞ ERKEK FS FERDİ POOMSAE
1 AYKUT TAŞGIN İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.
2 YUSUF ŞAHİN ATİKALİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
3 HAMZA AĞCE İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
3 KADİR GÜL İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
12_17 YAŞ BAYAN FS FERDİ POOMSAE
1 ZÜLBİYE POSLU İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
2 TUĞÇE GÜMÜŞBAŞ İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
3 TUĞÇE KADER ESEN TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
3 ZERDA GÜR ALBAYRAKLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
     
18 YAŞ ÜSTÜ ERKEK FS FERDİ POOMSAE
1 BÜNYAMİN YAVUZ İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
2 MUHAMMET HAKAN YAVUZ ATİKALİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
3 MUHAMMED FATİH TAŞTAN ATİKALİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
18 YAŞ ÜSTÜ BAYAN FS FERDİ POOMSAE
1 İLAYDA BAYKAL ALBAYRAKLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
     
     
     
12_17 YAŞ ERKEK/BAYAN FS PAIR POOMSAE
1 GÜLSENA KIZILDAĞ-ALİ RIZA BUZCU ATİKALİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
2 TUĞÇE KADER ESEN-MUSTAFA YILMAZ TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
     
     
     
     
F STYLE ERKEK/BAYAN FS MIX TAKIM POOMSAE
1 BÜNYAMİN YAVUZ – ŞEYMA ULUOCAK – ZÜLBİYE POSLU – ZEYNEB GÜL – HAMZA AĞCE   İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
2 ALİ RIZA BUZCU – GÜLSENA KIZILDAĞ – İREM ŞİŞMAN – MUHAMMED FATİH TAŞTAN – YUSUF ŞAHİN   ATİKALİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
3 ZEYNEL BURAK ATABEY – SENA NUR KÖSE – YAĞMUR KÖSE – TUĞÇE GÜMÜŞBAŞ – ONUR ATABEY   İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ