İSTANBUL BÜYÜKLER TAEKWONDO ŞAMPİYONASI SONUÇLAR

0
358
Musabaka Adı    :İSTANBUL BÜYÜKLER TAEKWONDO ŞAMPİYONASI
Musabaka tarihi  : 19.20.21.22 Eylül 2019
Müsabakanın  Yeri : KAGITHANE BELEDİYESİ YAHYA KEMAL SPOR KOMPLEKS
     
     
  ERKEKLER 9
  54 KİLO ERKEK BÜYÜKLER  
1 VEDAT CAN İLBASAN İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
2 YUSUF ASLAN SULTANBEYLİ ZİRVE SK
3 FURKAN KARAGÖZ YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
3 ABDULKADİR CENGİZ İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
  58 KİLO ERKEK BÜYÜKLER 10
1 RAMAZAN İSHAK TÜRKSAYAR TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
2 ERTUĞRUL PUL CİHAN SPOR KULÜBÜ
3 RESUL DEMİR KAĞITHANE VARDAR SK
3 TARKAN TUÇ KÜÇÜKÇEKMECE YILDIZLAR GENÇ. VE SP.KLB.
  63 KİLO ERKEK BÜYÜKLER 25
1 ÖMÜR KAYA TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
2 MERT K.AVCI TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
3 ALPEREN TONGAL KAGITHANE BELEDİYESİ SK
3 VELİ ERDEM REÇBER GOP ERDOĞAN TAEKWON-DO SPOR KULÜBÜ
  68 KİLO ERKEK BÜYÜKLER 17
1 OKTAY ERSÖZ KAGITHANE BELEDİYESİ SK
2 EMRE ERSÖZ KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
3 YÜCEL ALİ CİNBAT ZEYTİNBURNU SPOR MERKEZİ KULÜBÜ
3 KUBİLAY KILIÇ RUMELİKAVAĞI SPOR KULÜBÜ
  74 KİLO ERKEK BÜYÜKLER 14
1 MURAT BASUMLI TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
2 HALİL ÖZGÜR BEYKOZ ELMALI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
3 MUHAMMET ENES GÜNEŞ 1453 BAŞAKŞEHİR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
3 FURKAN ARGUN ÖYKÜM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
  80 KİLO ERKEK BÜYÜKLER 16
1 ANIL ÖZCAN TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
2 FERKAN DENİZMAN TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
3 TURHAN KADİR KARADENİZ BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
3 KENAN IŞIK TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
  87 KİLO ERKEK BÜYÜKLER 12
1 MEHMET EMİN TEKE SANCAKTEPE BİRLEŞİM GENÇ. VE SP. KLB.
2 BERK DÜZ SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
3 BERKAY CANER ÖZDEMİR AHMET SARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN.
3 BEHLÜL KARDAŞ FERDİ
  +87 KİLO ERKEK BÜYÜKLER 12
1 MERT ARDA DOĞAN KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
2 İSA SOLAKOĞLU TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
3 MUSTAFA KILIÇ FERDİ
3 MAHMUT CİHAT ÇEVİK ALTUN ÇEVİK SK
     
     
  BAYANLAR  
  46 KİLO BAYAN BÜYÜKLER 6
1 İLAYDA EZO ÖZCAN GOP ERDOĞAN TAEKWON-DO SPOR KULÜBÜ
2 DENİZ YILDIRM KAĞITHAEN VARDAR SK
3 BEYZAGÜL ÇORUM KAĞITHANE BELEDİYE SK
3 AYŞE NUR ÇEBİ KAFKAS TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
  49 KİLO BAYAN BÜYÜKLER 4
1 ÇAĞLANUR MUZAÇ KÜÇÜKÇEKMECE YILDIZLAR GENÇ. VE SP.KLB.
2 SUDE VAROL GİRNE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
3 İREM KÖKSAL ÖĞRETİÇİ GENÇLİK SK
3 ALEYNA KÖKSAL İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
  53 KİLO BAYAN BÜYÜKLER 16
1 ZEHRA ABAY TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
2 TUĞÇE KADER ESEN TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
3 ALEYNA KIZILTAŞ TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
3 CEREN SOYTÜRK BAĞCILAR BELEDİYESİ SK
  57 KİLO BAYAN BÜYÜKLER 13
1 ŞEYMA OKULEVİ ÖZTAŞ SK
2 SABRİYE ÖKDEM RUMELİKAVAĞI SPOR KULÜBÜ
3 SEBİHA NUR ŞENLİK TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
3 ZEYNEP EZGİ GÖKTAŞ TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
  62 KİLO BAYAN BÜYÜKLER 10
1 TUĞÇE NUR ÖZ TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
2 ELİF ABAY TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
3 ŞİMAL ORMAN BAYRAMPAŞA YILDIZLAR  SK
3 ALEYNA KANBUR İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
  67 KİLO BAYAN BÜYÜKLER 4
1 ZEYNEP DAMLA ÇAYIR BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK VE SPOR KLB.DRN
2 RUMEYSA HİLAL ALTUN ALTUN ÇEVİK SK
3 LEYLA KORKMAZ AYNA SPOR KULÜBÜ
3 EBRU KELKİTLİ KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
  73 KİLO BAYAN BÜYÜKLER 4
1 EMİNE EYLÜL ELİK ÖZDEMİR TAEKWONDO İHTİSAS KULÜBÜ
2 TUBA NUR TÜRKMEN KİRAZLI TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
3 EDA MISRA AKIN ÖZDEMİR TAEKWONDO İHTİSAS KULÜBÜ
  +73 KİLO BAYAN BÜYÜKLER 6
1 ALEYNA AKÇAY UZUNÇAVDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
2 AYŞE PINAR DEMİR ÜMRANİYE KAHRAMAN SK
3 HÜMEYRA KAR TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
3 SUDE BİLGİLİ GİRNE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ