ANALİG 2019 SONUÇARI

0
327
  ANADOLU YAKASI  
     
  29 BAYAN  
1 HAYRUNNİSA GÜRBÜZ  İSTANBUL GHSİM (SANCAKTEPE) 
2 HİLAL OVALI  YAVUZ SULTAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 ŞEYMANUR YAMAN  KAYNARCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 
4 MEDİNE NAZİK YURTKURAN  PENDİK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 
     
  33 BAYAN  
1 SANİYE TAŞDEMİR  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
2 İKRA NUR TAŞOLUK  ÇETİNOĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 SEMA NUR GÜLTEKİN  KAYNARCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 
4 NAZLICAN BAĞATOR  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
     
  37 BAYAN  
1 HELİN BATUR  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
2 BEYZA NUR TEZEREN  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
3 NEHİR ÜLGEN  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
4 ROJİN BABUR  SANCAKTEPE BİRLEŞİM GENÇ. VE SP. KLB. 
     
  41 BAYAN  
1 BÜŞRA NUR KURT  ÖYKÜM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 PELİN SU İPEK  KAYNARCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 
3 SEVİLAY KARAGÖZ  KAYNARCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 
4 HELİN DALKILIÇ  YAVUZ SULTAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
     
  44 BAYAN  
1 AZRA BETÜL AYDEMİR  GİRNE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 SUDENUR ÇETİNKAYA  YAVUZ SULTAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 NİSANUR ÇELİK  YAVUZ SULTAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 İLAYDA ŞİMŞEK  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
     
  47 BAYAN  
1 ZEYNEP EROL  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
2 SEVGİ KORKMAZ  ÇETİNOĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 EYLÜL ROJİN DAĞLI  DOĞUŞ UZAKDOĞU GENÇLİK VE SPOR KLB.DRN. 
4 REYHAN GÜNEYMAN  YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
     
  51 BAYAN  
1 DİLRUBA TOKGÖZ  ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 
2 İLKNUR COŞAR  YAVUZ SULTAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 AZRA YAĞMUR HACIHASANOĞLU  ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 
4 HAVİN BİNGÖL  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
     
  55 BAYAN  
1 DAMLA KOŞAR  ÇETİNOĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 TUĞÇE AYTEKİN  YAVUZ SULTAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 ESMA KUŞTEMÜR  SANCAKTEPE BİRLEŞİM GENÇ. VE SP. KLB. 
4 GÖKÇE NUR BOSTANCI  YAVUZ SULTAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
     
  59 BAYAN  
1 BAŞAK GÖÇ  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
2 GİZEM GENÇALİOĞLU  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
3 MİRAY AKGÜN  YAVUZ SULTAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 SUDE NAZ MERYEM TUNÇ  KAFKAS TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
     
  BAYAN +59  
1 IŞIK GÜLÜM KAYA  ÇETİNOĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 SUEDA BEGÜM CÖMERT  PENDİK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 
3 YASEMİN HÜSEİN  AHMET SARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 
4 SUDE GELİŞİN  BEYKOZ ELMALI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
     
  33 ERKEK  
1 ERDEM PİŞKİN  ÖYKÜM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 MAHMUT EMİN ÇİÇEK  İSTANBUL GHSİM (SANCAKTEPE) 
3 SAMET BAYĞUT  GENÇLİK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 HAMZA YAMAK  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
     
  37 ERKEK  
1 MURAT BERK KAYA  ÖYKÜM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 EMİRHAN DOĞRUER  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
3 URAL BOZKURT  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
4 MUHAMMET ENVER PİRBUDAK  İSTANBUL GHSİM (SANCAKTEPE) 
     
  41 ERKEK  
1 FİKRET ERDOĞAN  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
2 ARDA ÇELİK  ÖYKÜM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 MUHAMMED İSA ŞANLI  ÇAĞLAYAN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 FURKAN KARACA  UZUNÇAVDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
     
  45 ERKEK  
1 SEMİH PATAN  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
2 İBRAHİM ORHAN IŞIK  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
3 SELİM EMİR KUM  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
4 HÜSEYİN AYDIN  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
     
  49 ERKEK  
1 AKİF SATILMIŞ  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
2 EYMEN AKİF HALICI  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
3 RAHMİ YİĞİT ATMACA  MARKA GENÇLİK EĞİTİM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 MEHMET EREN KOÇAK  ÖYKÜM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
     
  53 ERKEK  
1 OĞUZHAN CEMAL KOLUKISAOĞLU  KAYNARCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 
2 AKIN KIVRAK  ÖZEL MALTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 HALİL EFE KUŞTEMUR  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
4 AHMET ARDA CANAÇ TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
     
  57 ERKEK  
1 BİLAL YASİN YLMAZ  UZUNÇAVDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 YUSUF DURMUŞ  GENÇLİK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 ÇAĞDAN IŞIK YILDIZ  YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
4 BURAK DOĞUKAN DÖRTBAŞ  TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 
     
  61 ERKEK  
1 FURKAN GÖRGÜLÜ  MARKA GENÇLİK EĞİTİM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 BATURALP KOCABIÇAK  YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
3 MUHAMMET EMRE ÖZALP  HAKYOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 SELİM YILMAZOK  GENÇLİK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
     
  65 ERKEK  
1 EMİRHAN VEYSEL ÇATALTAŞ  UZUNÇAVDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 MERT İSMAİL TURPANCI  DEMİRCAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 BERKAY DEMİR  MARKA GENÇLİK EĞİTİM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 AHMET SEYİDHAN ALTUN  SANCAKTEPE BİRLEŞİM GENÇ. VE SP. KLB. 
     
  65+ ERKEK  
1 ALİ ERDEM YEŞİLYURT  ÖYKÜM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 RAMAZAN ÇÖTEN  ÇAĞLAYAN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 BURAK TUNC  TUZLA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 HAKAN ALGUR  GENÇLİK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
     
     
  ANALİG 2019 AVRUPA YAKASI
     
  29 BAYAN  
1 BÜŞRA BAŞAR  SİLİVRİ TAEKWON-DO SP. KLB. 
2 NECLA ÖZER  EYMEN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ N TAEK
3 BÜŞRA TABAK  EYMEN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ N TAEK
4 ALEYNA GÜLLEROĞLU  İST. BAĞCILAR İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 
     
  33 BAYAN  
1 EMİNE BUSE ALKAN  EYMEN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ N TAEK
2 ZEYNEP DURU KAYA  BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 İREM AYDIN  BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ  BEL. 
4 ZEYNEP ÖZKOCA  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.  SPOR KLB. 
     
  37 BAYAN  
1 SELEN GÜNDÜZ  BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 MELİKE MENDİ  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.  SPOR KLB. 
3 SELİN ÇAPRAZ  G.GAZİOSMANPAŞA TAEKWON-DO İHTİSAS SP.KLB. 
4 ELİF ÇELİK  ŞAMPİYON GENÇLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
     
  41 BAYAN  
1 ELİF SUDE AKGÜL  BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2 TUANA TANDOĞAN İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.  SPOR SK
3 HALİME CEREN BOZKURT  EYMEN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ N TAEK
4 İKRA TOKTAŞ  B.BAŞAKŞEHİR ÜNLÜ SPOR KULÜBÜ 
     
  44 BAYAN  
1 ZEYNEP SUDE KIRAN  İST.İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ SK
2 SELİN ALBAYRAK  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.  SPOR KLB. 
3 TACİNİSA ŞAHBAZ  ZEYTİNBURNU SPOR MERKEZİ KULÜBÜ SK
4 SANİYE MİNEL YILMAZ  SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇ. VE SP. KLB. 
     
  47 BAYAN  
1 TUANA DENİZ  S.SULTANGAZİ KRAL GENÇLİK VE SPOR KLB.DRN. 
2 BEYZA ÇITAK  KİRAZLI TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 ŞEYDANUR AYDIN  ŞAMPİYON GENÇLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 MASUME BETÜL GÜL  İST. BAĞCILAR İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 
     
  51 BAYAN  
1 SUDEGÜL İLAYDA ŞENGÜL  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.  SPOR KLB. 
2 ECE BAŞKAN  BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ  BEL. 
3 BEYZA NUR MARAŞLI  İST.İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ SK
4 MERVE NUR ALTUĞ  YİĞİT TAEKWONDO
     
  55 BAYAN  
1 ESMANUR YILMAZ  K.KÜÇÜKÇEKMECE YILDIZLAR GENÇ. VE SP.KLB.
2 ALEYNA CELEP  ALTUNÇEVİK SPOR KULÜBÜ SK
3 İREM KURUCA  İST. BAĞCILAR İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 
4 ELİF BAŞ  VAHYETTİN YILDIRIM SPOR KULÜBÜ 
     
  59 BAYAN  
1 İREM KISAOHANYAN  GOP KUVVET TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
2 NAZİFE YEŞİLBAĞ  GOP KUVVET TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
3 ZİLAN GÜR  İST. BAĞCILAR İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 
4 ESRA ALAKAŞ  ŞAMPİYON GENÇLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
     
  BAYAN +59  
1 EYLÜL HATUN SELÇUK  BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ  BEL. 
2 AYŞE YAĞMUR GÜLPINAR  ŞAMPİYON GENÇLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 ŞEVVAL ERDOĞAN  K.KÜÇÜKÇEKMECE YILDIZLAR GENÇ. VE SP.KLB.
4 KISMET ASİL ZİLE  B.BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK VE SPOR KLB.DRN 
     
  33 ERKEK  
1 MUHAMMED BARBAROS BALKI  CİHAN SPOR KULÜBÜ SK
2 DOĞUKAN ÇABUK  S.SULTANGAZİ KRAL GENÇLİK VE SPOR KLB.DRN. 
3 ARDA MUZAÇ  K.KÜÇÜKÇEKMECE YILDIZLAR GENÇ. VE SP.KLB.
4 CAN TUNCER  BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
     
  37 ERKEK  
1 İHSAN COMBAŞ  KASIMPAŞA EROK
2 MUHAMMET BERA ATEŞ  BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 İBRAHİM MURAT SAL  ALTUNÇEVİK SPOR KULÜBÜ SK
4 OĞUZHAN AYAN  BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ  BEL. 
     
  41 ERKEK  
1 YUŞA ÖZSOY  G.O.G.O.PAŞA BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  SK
2 YUSUF BİLGİN  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.  SPOR KLB. 
3 ALİPAŞA GÜNDÜZ  AYTAN SPOR KULÜBÜ 
4 TAHİR EMİN ÇAKILKAYA  B.BAŞAKŞEHİR SPOR KULÜBÜ SK
     
  45 ERKEK  
1 FATİH MEHMET KOŞAKSIZ  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.  SPOR KLB. 
2 ZAFER ERDEM DELEN  CİHAN SPOR KULÜBÜ SK
3 BURAK TÜRKAN  S.SULTANGAZİ KRAL GENÇLİK VE SPOR KLB.DRN. 
4 FURKAN KÜSKÜ  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.  SPOR KLB. 
     
  49 ERKEK  
1 ABDULLAH İKBAL KAYI ZEYTİNBURNU SPOR MERKEZİ KULÜBÜ SK
2 OĞUZHAN TOĞAÇLAR FERDİ
3 EMRE KALPAK  EYMEN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ N TAEK
4 EMİN YAVUZ  AYTAN SPOR KULÜBÜ  SK
     
  53 ERKEK  
1 MUHAMMED MİRAÇ RECEP BEKTAŞ  K.KÜÇÜKÇEKMECE YILDIZLAR GENÇ. VE SP.KLB.
2 KADİR ERDEM KIRAN  AYTAN SPOR KULÜBÜ  SK
3 ÖMER TUTUMERİ  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.  SPOR KLB. 
4 ERDEM VATANSEVER  ZEYTİNBURNU SPOR MERKEZİ KULÜBÜ SK
     
  57 ERKEK  
1 YUNUS EMRE KONUR  ALTUNÇEVİK SPOR KULÜBÜ SK
2 CEMAL ARDA ÖZDEMİR  SİLİVRİ TAEKWON-DO SP. KLB. 
3 BİLAL EFE ŞAHİN AYTAN SPOR KULÜBÜ  SK
4 MUHAMMET ALİ ARGUN  ÖYKÜM GENÇLİK
     
  61 ERKEK  
1 EMİRHAN ILGIN  B.BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK VE SPOR KLB.DRN 
2 BAYRAM KAŞMER  ŞAMPİYON GENÇLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 ŞAHİN ZEKİ SULAR  ZEYTİNBURNU SPOR MERKEZİ KULÜBÜ SK
4 AHMED ÖZBEK  ÖZDEMİR TAEK  İHT
     
  65 ERKEK  
1 AYBERK KIRAL GÜDEN OLİMPİK
2 EFE AHMET UZUNKAYA  BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3 MUHARREM ARDA SAVAŞ  GHSİM B.DÜZÜ HALK EĞT
4 RAHİM CAN AKTAŞ  İST.İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ SK
     
  65+ ERKEK  
1 OĞUZHAN CANLI  NEDİM KUŞCU SPOR KULÜBÜ 
2 ALİ ARDA IŞIK  ESENLER YAVUZ SELİM
3 BERKE GÜLEÇ  BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4 BORAN BAKIR  ALTUNÇEVİK SPOR KULÜBÜ SK