MEB Gençler 21-24/01/2019 sonuçları   

0
290

MEB Gençler 21-24/01/2019 sonuçları   

BAYANLAR

 
     

Der.

Adı Soyadı

Okulu

42

kg

 

1

İnci Tarakçı

Fazin Borsa GPL

2

Elif Nur Ketenci

Kırımlı Fazilet Olcay AL

3

Canan Gündüz

Samandıra Kız İHL

3

Buse Arslan

Bayrampaşa MTAL

44

kg

 

1

Seher Şen

Faik Somer Spor Lisesi

2

Merve Mendi

Behçet Corbaz AL

3

Şahsenem Bağotor

Samandıra Kız İHL

3

Elif Acınal

Yavuzlar TL

46

kg

 

1

Hande Akyol

Özel Vizyon AL

2

Aleyna Özgünel

Bağcılar Gazi AL

3

Başak ersöz

kağıthane Kız Anadolu İ.H.L

3

Rümeysa  Demirel

Hayrettin Karaman İ.H.L

49

kg

 

1

Kader Abay

Evliya Çelebi MTAL

2

Sema Nur Şahin

Erdem Beyazıt AL

3

Ayşegül Erbaş

Özel Fen AL

3

Yaren Keleş

Rüştü Zorlu AL

52

kg

 

1

Bilge Karabacak

Faik Somer Spor Lisesi

2

Fatıma Zehra Kılınç

Özel Biltek AL

3

Görkemnur Bostancı

Maltepe Kız İHL

3

Sude Varol

Faik Somer Spor Lisesi

55

kg

 

1

Zehra Altun

Birikim Koleji

2

Sudenaz Ertürk

Ahi Evren AİHL

3

Zeynep Kızılkaya

Medine Tayfur Sökmen İHL

3

Betül Özcan

Silivri Kız İHL

59

kg

 

1

Huriye Nur Ergin

Mehmet Niyazi Altuğ AL

2

Helin Avşar

Şafak Okulları

3

İrem Başlar

İstanbul Kız İHL

3

Deniz Aleksandra Devirden

Tuzla AL

63

kg

 

1

Binnur ŞAHİN

Şafak Okulları

2

Şeyma Okulevi

Atatürk MTAL

3

Elif zengin

Okyanus Koleji Anadolu Lis.

3

Berfin ERDOĞAN

Hikmet Nazif Kurşunoğlu Meslek lisesi

68

kg

 

1

dilara ARSLAN

Era Koleji

2

Rana tos

Gazi Anadolu Lisesi

3

Rümeysa Çelik

Uğur Temel Lisesi

3

Rümeysa Hilal ALTUN

Birey Anadolu Lisesi

68+

kg

 

1

Tuba donukara

Atatürk mesleki ve teknik lisesi

2

ayşenur bozkurt

şehit Ömer Halis Demir And.

3

sıla uzun

Gaziosmanpaşa mesleki ve teknik anadolu lisesi

3

zeynep ece paşalıoğlu

Kozmoz yazılım anadolu lisesi

     
 

ERKEKLER

 
     

Der.

Adı Soyadı

Okulu

45

kg

 

1

Fazlı Fazlıoğlu

Haydarpaşa MTAL

2

Hamza Emin Sevilay

Birikim Koleji

3

Berat Koç

Derece Koleji

3

Halil Eren Muslu

Nazmi Arıkan ÖFBL

48

kg

 

1

Alaattin Küskü

Şafak Koleji

2

Nihat Cenik

Aziz Bayraktar AİHL

3

Mesut Pirbudak

Aziz Bayraktar AİHL

3

Berat Damarlı

Ahmet Burhan AL

51

kg

 

1

Vedatcan İlbasan

Yunus Emre TML

2

Ömer Faruk Dayıoğlu

Kadıköy AL

3

Haktan Can

İkbal Koleji

3

Çağatay Kaya

Mecidiyeköy AL

55

kg

 

1

Ömer Yasin Orhan

Şafak Koleji

2

Ömer Kaya

Tuzla MTAL

3

Bilal Küskü

Şafak Koleji

3

Can Maden

Küçükçekmece AİHL

59

kg

 

1

Ahmet Küskü

Okyanus Koleji

2

Onur Sağlam

Ruhi Sarıay Spor Lisesi

3

Mert Çetin

Mehtebim Sağlık L

3

Ömer Eren Özer

Atatürk AL

63

kg

 

1

Mert K.Avcı

Faik Somer Spor Lisesi

2

Veli Erdem Reçber

Cengizhan AL

3

Emirhan Albayrak

15 Temmuz Şehitler AİHL

3

Muhammet Taha Demir

Abdurahman Gürşeş AİHL

68

kg

 

1

Mustafa Emre Teke

Birikim Koleji

2

İsmet Mert Boztan

Şehit Mustafa Kaymaklı AİHL

3

Emirhan Kutsal

Şafak Koleji

3

Orhan Emre Bozkurt

Kadriye Moroğlu AL

73

kg

 

1

Nesim Küskü

Okyanus Koleji

2

Muammer Damar

Nahit Menteşe ML

3

Kadir Baki Savur

Sebahattin Zayım AL

3

Furkan Argun

MUSTAFA KEMAL AL

78

kg

 

1

Ahmet Can Demir

Uğur Temel Lisesi

2

Ahmet Can Timağul

Şafak Koleji

3

Kubilay İstikam

Mehmet Rusak Lisesi

3

Emir Muhammed Candar

Şehit Erhan Dündar Anadolu

78+

kg

 

1

Muaz Yetimoğlu

Özel Birikim Hayat Koleji

2

Abdullah Kazancı

cevizli anadolu İHL

3

İsa Sinan Çelik

Boğaziçi Temel Lisesi

3

Şevket Şentürk

Atilla Uras AL

     
     
     
     

 

PAYLAŞ
Önceki İçerik2019 isttit resimler
Sonraki İçerikANALİG 2019 SONUÇARI